Disney+ Bu Yaz Döneminde 42 Ülkede Yayınlanacak

blank
Disney+ Bu Yaz Döneminde 42 Ülkede Yayınlanacak

İçerik: Disney+ Bu Yaz Döneminde 42 Ülkede Yayınlanacak

Disney+ Bu Yaz Döneminde 42 Ülkede Yayınlanacak. Disney+ bu yaz dünyanın daha fazla yerine gelecek. Çarşamba günü Disney, akış hizmetinin yılın ikinci yarısında 42 ek ülkeye ve 11 yeni bölgeye genişleyeceğini duyurdu. Tam liste aşağıda, ancak platformun geleceği daha dikkate değer yerlerden bazıları Türkiye ve Polonya’yı içeriyor.

Disney, hizmeti her ülke ve bölgede ne zaman başlatmayı planladığını tam olarak söylemedi ve bölgesel fiyatlandırmayla ilgili ayrıntıları da paylaşmadı. Bunların daha sonraki bir tarihte gelmesi bekleniyor.

Disney+ şu anda ABD, İngiltere ve Kanada dahil olmak üzere dünya çapında 64 ülkede mevcut. Yakın bir genişleme duyurusu, Disney’in 2021’in son mali çeyreğinde beklenenden daha az abone eklemesinin ardından geldi. Bazı analistler, şirketin yıl sonundan önce 9,4 milyon yeni ödeme yapan kullanıcı ekleyeceğini tahmin etmişti, ancak şirket bunun yerine başardı.

Wall Street tahminlerine rağmen Disney, 2024’ün sonundan önce 230 milyon kullanıcıyı güvence altına alabileceğinden hala emin olduğunu söyledi. 2021’in sonunda hizmetin dünya çapında 118 milyon abonesi vardı.

Hizmetin bu yaza yayılacağı ülkelerin tam listesi: Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Bahreyn, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Yunanistan, Macaristan, Irak, İsrail, Ürdün, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Malta, Karadağ, Fas, Kuzey Makedonya, Umman, Filistin, Polonya, Katar, Romanya, San Marino, Suudi Arabistan, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Vatikan ve Yemen.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Disney+ Bu Yaz Döneminde 42 Ülkede Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör