‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor

blank
'Mortal Kombat' Filminin Devam Filmleri Geliyor

İçerik: ‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor. Warner Bros ve New Line, Moon Knight yazarı Jeremy Slater ile Mortal Kombat filminin devamını çekiyor.

Pandemi göz önüne alındığında iyi gişe rakamları (dünya çapında 83 milyon dolar) yapan ve HBO Max’in geçen Nisan ayında piyasaya sürüldüğünde bugüne kadarki en başarılı filmi olan orijinal R dereceli filmi takip edecek.

Moon Knight’ı (Oscar Isaac ve Ethan Hawke ile birlikte) yaratmanın yanı sıra Slater, Stephen King’in Universal için The Tommyknockers uyarlaması ve Travis Knight tarafından yönetilen yeni bir Netflix filmi üzerinde çalışıyor. Ayrıca Netflix için The Umbrella Academy’yi geliştirdi.

Orijinal film, oyunun şiddeti göz önüne alındığında beklediğiniz kadar kanlıydı, ancak senaryo yazarı Greg Russo da biraz mizah enjekte etmeye çalıştı. Mortal Kombat yönetmeni Simon McQuoid’in tekrar dahil olup olmayacağı bilinmiyor, ancak geçen yıl “seyirciler bir tane daha isterse” bir devam filminin olabileceğini söyledi.

Orijinal, başka bir devam filmi kurmak için tasarlanmış gibi görünüyordu, ancak bir eleştirmen onu “eğlenceden önce yapmanız gereken ödev” olarak nitelendirdi. Ortalama yüzde 54 eleştirmen puanı almıştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör