Google Chrome’un Mobil Sürümüne Yeni Güncelleme Geldi

blank
Google Chrome'un Mobil Sürümüne Yeni Güncelleme Geldi

İçerik: Google Chrome’un Mobil Sürümüne Yeni Güncelleme Geldi

Google Chrome’un Mobil Sürümüne Yeni Güncelleme Geldi. Telefonunuzda web tarayıcısı sekmelerini açık bırakıyorsanız, muhtemelen her sekmeyi kapattığınızda ve mutlaka açık olması gereken bir site bağlantısını kaybettiğinizi fark ettiğinizde bir çöküş hissetmişsinizdir.

En azından artık ileriye dönük çok fazla panik olmanıza gerek olmaycak. Yeni Chrome sürümü, her sekmeyi aynı anda kapatmaya çalıştığınızda onay isteyen bir pencere ekledi.

Masaüstündeki Chrome, o pencereden kurtularak bir penceredeki tüm sekmeleri kapatmanıza izin veriyor, ancak sekme koleksiyonunuzu yanlışlıkla silmek genel olarak daha zordur. Android’de “tüm sekmeleri kapat”, yanlışlıkla dokunabileceğiniz diğer sekme seçeneklerine yeterince yakın.

Yapılan güncelleme hala tam aktif değil, bu nedenle bir beta veya iyileştirilmiş sürüme kadar beklemek isteyebilirsiniz. Ayrıca, özelliğin gelecekteki sürümlerde hayatta kalması koşuluyla, Google’ın sekmeyi normal ayarlara ne kadar sürede ekleyebileceği veya varsayılan olarak etkinleştirebileceği de belirsiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Chrome’un Mobil Sürümüne Yeni Güncelleme Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör