Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

blank
Netflix ve Mattel 'Masters of the Universe' Filmi Çekiyor

İçerik: Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile olan yakın iş ilişkisi yakın zamanda bitecek gibi görünmüyor. Yapım şirketi, canlı aksiyon Masters of the Universe filmi geliştirmek için Mattel ile ortaklık kuruyor.

Netflix, West Side Story yıldızı Kyle Allen’ı 1980’lerin Masters of the Universe oyuncak serisinden kılıç kullanan kahramanın yeni canlı aksiyon versiyonu olarak duyuran yeni He-Man’i seçti. Yayın hizmeti Cuma günü ayrıca filmin Wonder Woman 1984 ve Marvel’in Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’nin arkasındaki yazarlardan biri olan David Callaham tarafından yazılacağını söyledi.

Netflix’in filmi hazırladığını ve filmin senaryosu üzerinde Callaham ile birlikte çalışacak olan Nee Brothers (The Lost City, Band of Robbers) tarafından yönetildiğini zaten biliyorduk. Çekimlerin 2022 yazında başlaması planlanıyor.

Netflix, “Adam adındaki bir yetim, kaderinde uzak bir ülkenin kurtarıcısı olmak olan bir prens olduğunu keşfettiğini ve onun gücünü ve gerçek evini kötü bir güçten kurtarmanın önemini çabucak öğrenmesi gerektiğini” anlatan tek satırlık bir özet yayınladı.”

Nee Brothers’ın (yaklaşan The Lost City’nin yaratıcısı) filmin baş yönetmenliğini ve Shang-Chi’den David Callaham ile birlikte yazmasıyla bu yaz prodüksiyonun başlaması bekleniyor.

Şirketler film hakkında fazla bir şey açıklamadı, ancak zaten Kyle Allen’ı (West Side Story’de Balkan) Prens Adam/He-Man olarak seçtiler. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Adam’ın He-Man olarak gücünü keşfedeceğine ve Eternia’yı korumak için İskelet’le savaşacağına dair ipuçları var.

MOTU, Netflix için kazançlıyken bu şaşırtıcı bir hareket değil. She-Ra yeniden başlatmasının beş sezonu vardı ve Kevin Smith’in Masters of the Universe: Revelation ikinci sezonuna Mart ayında başlıyor.

Ayrıca çocuk odaklı bir bilgisayar destekli animasyon dizisi, He-Man ve Evrenin Ustaları var. Bu ve 80’lerin diğer geri dönüşleri arasında Netflix, nostaljinin izleyicilerini harekete geçirdiğini biliyor gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor. Warner Bros ve New Line, Moon Knight yazarı Jeremy …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör