Tesla, Araç İçi Karaoke İçin Mikrofon Üretti

blank
Tesla, Araç İçi Karaoke İçin Mikrofon Üretti

İçerik: Tesla, Araç İçi Karaoke İçin Mikrofon Üretti

Tesla, Araç İçi Karaoke İçin Mikrofon Üretti. Tesla yeni bir aksesuar olan araç içi karaoke mikrofonu satacak. TeslaMic şu an için yalnızca Çin’de mevcut ancak önümüzdeki dönemde tüm ülkelerde dağıtılması bekleniyor.

Şirket, Leishi KTV adlı bir karaoke platformunu bilgi-eğlence sistemlerine ekleyen Çin, Yeni Yılı yazılım güncellemesinin kullanıma sunulması sırasında tanıttı.

Tesla’ya göre mikrofon, bilgi-eğlence sistemiyle otomatik olarak eşleşiyor. TeslaMic ikili bir paket halinde geliyor, bu nedenle bir randevuyla bir yere park etmek ve bazı düetler yapmak istediğinizde kullanışlı olabilir. Paketin maliyeti yaklaşık 188 dolar, ancak Tesla mağaza sayfası birçok dolandırıcı nedeniyle yüklenemiyor.

Elektrek’in belirttiği gibi, Leishi KTV arayüzünü ve kataloğunu benimseyen Tesla, 2019’da tanıttığı ve daha sınırlı parça seçimine sahip bir “karaoke” özelliği üzerine inşa ediyor.

Tesla’nın TeslaMic’i Çin dışında ne zaman satıp satmayacağı henüz bilinmiyor, ancak ABD’ye gelirse Dogecoin ile satın alabilirsiniz. Bu arada, arabanızın ses sistemine bağlayabileceğiniz resmi bir Carpool Karaoke mikrofonu var (ancak kendi parçalarınızı ve şarkı sözlerini içeren bir ekran sağlamanız gerekecek).

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla, Araç İçi Karaoke İçin Mikrofon Üretti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör