The Witcher Serisi Yeni Oyun Sürümleriyle Devam Ediyor

blank
The Witcher Serisi Yeni Oyun Sürümleriyle Devam Ediyor

İçerik: The Witcher Serisi Yeni Oyun Sürümleriyle Devam Ediyor

The Witcher Serisi Yeni Oyun Sürümleriyle Devam Ediyor. ‘Project Golden Nekker’ kod adlı tek kişilik bağımsız oyun bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Gwent kart oyununun tek oyunculu versiyonu üzerinde çalışıyor.

CD Projekt Red, şu anda Project Golden Nekker olarak adlandırılan bağımsız oyunun bu yıl yayınlanacağını söyledi. Geliştirici, Gwent’in Thronebreaker: The Witcher Tales adlı tek oyunculu bir bileşenini zaten yayınlamış olsa da, yaklaşan oyunun farklı bir deneyim olacağını söylüyor.

Gwent iletişim sorumlusu Paweł Burza, IGN’ye “Bu başka bir Witcher Masalları değil, farklı bir şey” dedi. “Rekabetçi çok oyunculu Gwent yerine onu tercih eden oyuncular için büyüleyici bir tek oyunculu oyun sunmayı amaçlıyoruz.”

CDPR, Aralık ayındaki Gwent yol haritası sunumu da dahil olmak üzere, son birkaç aydır Project Golden Nekker ile dalga geçiyor. Yayın penceresinin ve bazı konsept sanatının ötesinde çok daha somut ayrıntılar ortaya çıkarmadı.

The Witcher 3: Wild Hunt’ın bir yan ürünü olan Gwent’e gelince, CDPR yıl boyunca yeni kartlar eklemeyi planlıyor. Stüdyo ayrıca 2022’de The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077’nin gecikmeli güncel nesil konsol sürümlerini piyasaya sürmeyi hedefliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: The Witcher Serisi Yeni Oyun Sürümleriyle Devam Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör