Alexa Destekli Fastrack Reflex Vox Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

blank
Alexa Destekli Fastrack Reflex Vox Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

İçerik: Alexa Destekli Fastrack Reflex Vox Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

Alexa Destekli Fastrack Reflex Vox Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü:

Fastrack Reflex Vox akıllı saat Cuma günü piyasaya sürüldü. Fastrack Reflex ürün serisindeki ilk akıllı saat oldu. Akıllı saatte 1,69 inç HD ekran, Amazon Alexa için dahili destek, 10 güne kadar iddia edilen pil ömrü, 100’den fazla saat yüzü ve çoklu spor modu bulunuyor. Bunların dışında giyilebilir cihaz, kalp atış hızı monitörü, uyku izleyicisi, aktivite izleyicisi ve kan oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) monitörü gibi sağlıkla ilgili çeşitli özellikler de sunuyor.

Fastrack Reflex Vox akıllı saatin tüm detayları bilinmezken şirket, önemli özellikleri hakkında bazı açıklamalar yaptı. Akıllı saat, dikdörtgen 1,69 inç HD ekrana sahip ve dahili Amazon Alexa desteği içeriyor. Giyilebilir, 100’den fazla saat yüzü ve çoklu spor modu ile birlikte gelecek.

Smartwatch bir kalp atış hızı monitörü, Sp02 monitörü, uyku izleyicisi, aktivite izleyicisi, stres monitörü ve adet izleyicisi sunacak. Fastrack Reflex Vox, müzik çalma kontrolü, kamera kontrolü, hidrasyon uyarıları ve bildirim uyarısı gibi özelliklerle birlikte gelecek. Şirkete göre akıllı saat, 10 güne kadar pil ömrü sunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Alexa Destekli Fastrack Reflex Vox Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Philips 2022 TWS Kulaklık Serisi Piyasaya Sürüldü

Philips 2022 TWS Kulaklık Serisi Piyasaya Sürüldü: TAT2206 ve TAT2236 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör