HBO Max, 8 Mart’ta Türkiye Dahil 15 Ülkeye Daha Geliyor

blank
HBO Max, 8 Mart'ta Türkiye Dahil 15 Ülkeye Daha Geliyor

İçerik: HBO Max, 8 Mart’ta Türkiye Dahil 15 Ülkeye Daha Geliyor

HBO Max, 8 Mart’ta Türkiye Dahil 15 Ülkeye Daha Geliyor. HBO Max, 8 Mart’ta 15 Avrupa ülkesine daha genişleyecek. Yayın hizmeti, kullanıma sunmanın bu sonraki aşamasını takiben 61 bölgede kullanılabilecek.

HBO Max, platformun kademeli küresel sunumunun bir parçası olarak yakında 15 ülkede daha satışa sunulacak. Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Karadağ, Hollanda, Kuzey Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya ve Slovenya’daki insanlar hizmeti 8 Mart’tan itibaren kullanmaya başlayabilirler.

WarnerMedia bu konumlardaki anahtarı çevirdiğinde, HBO Max, Ekim ayında İspanya, Andorra ve dört İskandinav ülkesindeki ilk çıkışının ardından Avrupa ve Amerika’daki 61 bölgede resmi olarak erişilebilir olacak. Hizmet, bu yıl içinde Yunanistan ve Türkiye de dahil olmak üzere altı Avrupa ülkesine daha ulaşacak.

AT&T, Discovery ile önerilen birleşmenin bir parçası olarak WarnerMedia’yı ayrı bir şirket olarak devretme planının daha fazla ayrıntısını açıklarken, HBO Max Avrupa’nın piyasaya sürülmesinin ikinci aşamasının haberi geldi.

AT&T’nin hissedarları Warner Bros. Discovery’nin yüzde 71’ine sahip olmaya devam edecek (yeni şirket olarak anılacak). Sahip oldukları her AT&T hissesi için 0,24 hisse alacaklar. Mevcut Discovery hissedarları yeni girişimin yaklaşık yüzde 29’una sahip olacak.

AT&T, hareketin 2022’nin ikinci çeyreğinde tamamlanmasını bekliyor. Anlaşma kapandıktan sonra HBO Max ve Discovery+’nın tek bir hizmette birleştirilebileceği konuşuluyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HBO Max, 8 Mart’ta Türkiye Dahil 15 Ülkeye Daha Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör