Çinli Bir Adam Dünyanın En Güçlü Powerbank’ini Üretti

blank
Çinli Bir Adam Dünyanın En Güçlü Powerbank'ini Üretti

İçerik: Çinli Bir Adam Dünyanın En Güçlü Powerbank’ini Üretti

Çinli Bir Adam Dünyanın En Güçlü Powerbank’ini Üretti:

Çinli bir elektronik tamircisi ve etkileyicisi olan Handy Geng, 27.000.000 mAh kapasiteli devasa bir güç bankası yarattı. Geng, Ocak ayında YouTube’da bir güç bankası oluşturma sürecini detaylandırdığı bir video yayınladı. Geng videoya eklediği başlıkta: “Görünüşe göre herkesin benimkinden daha büyük bir güç bankası var. Bundan pek memnun değilim. Bu yüzden 27.000.000 mAh taşınabilir şarjlı bir güç bankası yaptım.” dedi.

MySmartPrice tarafından hazırlanan bir rapor, Geng’in güç bankasının 3.000 mAh pil ile 5.000’den fazla telefonu şarj etme kapasitesine sahip olduğunu tahmin ettiğini belirtti. Yenilikçi, elektrikli otomobillerde görülenlere benzeyen büyük bir pil takımı kullanmış gibi görünüyor.

Güç bankası 5.9×3.9ft boyutlarında. Devasa cihaz koruyucu bir çerçeveye sahip ve yaklaşık 60 bağlantı noktası içeriyor. Çıkış şarj konnektörleri aracılığıyla 220V elektrik potansiyel voltajını destekleyebilir. Bu güç bankası ile TV, çamaşır makineleri gibi büyük elektronik eşyaları çalıştırabilir ve hatta elektrikli scooterları şarj edebilirsiniz.

Geng, taşıma kolaylığı için cihaza tekerlekler bağladı. Cihaz piyasada bulunan standart bir güç bankasından çok farklı görünmüyor, sadece çok daha büyük. Seyahatler sırasında taşınamayacak kadar büyük olsa da, evlerde sık sık elektrik kesintisi sorununu çözüyor.

Devasa güç bankasının yanı sıra, Geng’in YouTube kanalı, uçan kanatlar, ev yapımı güvenlik devriye makinesi, kağıt mendil ısıtma makinesi ve daha fazlası gibi olağanüstü teknolojiler geliştiren yenilikçinin eğlenceli videolarıyla dolu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Çinli Bir Adam Dünyanın En Güçlü Powerbank’ini Üretti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör