Samsung Galaxy Tab S8’in Tasarımı, Lansman Öncesi Paylaşıldı

blank
Samsung Galaxy Tab S8'in Tasarımı, Lansman Öncesi Paylaşıldı

İçerik: Samsung Galaxy Tab S8’in Tasarımı, Lansman Öncesi Paylaşıldı

Samsung Galaxy Tab S8’in Tasarımı, Lansman Öncesi Paylaşıldı:

Samsung Galaxy Tab S8 serisinin önümüzdeki hafta şirketin amiral gemisi Galaxy S22 serisi akıllı telefonlarının yanı sıra bir Galaxy etkinliği ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yaklaşan Samsung Galaxy Tab S8 serisinin muhtemelen üç modelden oluşacağı da paylaşılan bilgiler arasında. 9 Şubat’ta beklenen şirketin amiral gemisi akıllı telefonları ve tabletlerinin lansmanından önce, Samsung Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra’nın ayrıntılı teknik özellikleriyle birlikte resmi görünümlü görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı ve meraklılara bir fikir verdi. Samsung’un yaklaşan amiral gemisi tablet modellerinden neler beklenebilir?

Yaklaşan Samsung Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra’nın görüntüleri, GSMArena tarafından paylaşılan tipster Evan Blass tarafından sızdırıldı. Görsellerin üzerindeki metin İtalyanca olup, bunların Samsung’un bölgesel web sitesinden alınmış olabileceği düşünülüyor. Sızan görüntüler, Samsung Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra için boyutlar, ekran boyutu, teknik özellikler ve aksesuarlar hakkında ipucu veriyor. Tipster kısa süre önce, şirketin bir sonraki amiral gemisi telefonlarının özelliklerini ortaya koyan Samsung Galaxy S22 serisi akıllı telefonların benzer görüntülerini paylaşmıştı.

Yaklaşan Samsung Galaxy Tab S8, 120Hz yenileme hızına sahip 11 inç (2,560×1600 piksel) WQXGA LCD TFT ekrana sahip olacak. Bu arada Galaxy Tab S8+’ın 120 Hz yenileme hızına sahip 12,4 inç (2,800×1,752 piksel) WQXGA Super AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Galaxy Tab S8 Ultra, 14,6 inç (2,960×1,848 piksel) WQXGA Super AMOLED ekrana sahip olacak. Sızdırılan görüntüler ayrıca, üç tabletin de kutuda bir S Pen ve USB Type-C – USB Type-C kablosuyla birlikte gönderileceğini, ancak şarj cihazının kutuda yer almadığı gösteriyor.

Samsung Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra’nın kaputun altındaki en yeni Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklendiği iddia ediliyor. Önceki sızıntılar, tabletlerin 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar dahili depolama ile eşleştirileceğini gösteriyor. Sızdırılan görseller, yaklaşan tabletlerin genişletilebilir depolama alanı sunacağını da gösteriyor. Samsung Galaxy Tab S8’in 8.000 mAh pil ile donatıldığı söylenirken, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra’nın sırasıyla 10.090 mAh ve 11.200 mAh pil alması bekleniyor – üç modelin tümü 45W şarjı destekleyecek.

Tabletler kısa süre önce bazı Avrupa e-ticaret web sitelerinde görüldü ve 9 Şubat’ta yapılması planlanan Galaxy Unpacked etkinliğinde beklenen resmi lansman öncesinde ön siparişler için listelendi. Samsung Galaxy Tab S8’in ön sipariş fiyatı 970 Euro, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra, web sitelerinde sırasıyla 999 EUR ve 1.699 EUR olarak fiyatlandırılıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Tab S8’in Tasarımı, Lansman Öncesi Paylaşıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Philips 2022 TWS Kulaklık Serisi Piyasaya Sürüldü

Philips 2022 TWS Kulaklık Serisi Piyasaya Sürüldü: TAT2206 ve TAT2236 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıkları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör