Rockstar, Yeni GTA’da Yaptığı Geliştirmelerden Memnun

blank
Rockstar, Yeni GTA'da Yaptığı Geliştirmelerden Memnun

İçerik: Rockstar, Yeni GTA’da Yaptığı Geliştirmelerden Memnun

Rockstar, Yeni GTA’da Yaptığı Geliştirmelerden Memnun. Rockstar Games, Grand Theft Auto V hayranlarının PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ne zaman kavuşabileceklerini ve gişe rekorları kıran franchise için sırada ne olduğunu açıkladı. Mevcut nesil sürümler 15 Mart’ta gelecek. Rockstar daha önce piyasaya çıkış tarihini Kasım ayından Mart ayına ertelemişti.

GTA V ve GTA Online üçüncü konsol nesline ulaştığında (önceki sürümlerin geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5 ve Xbox Series X/S üzerinde çalıştığı gerçeğini bir kenara bırakırsak), oyuncuların kontrol etmesi gereken yeni özellikleri olacak.

Rockstar, 60 fps’ye kadar kare hızı, 4K’ya kadar çözünürlük, ışın izleme, HDR ve dokulara ve çizim mesafelerine yükseltmeler dahil olmak üzere çeşitli grafik modları ekliyor. Diğer özelliklerin yanı sıra daha hızlı yükleme süreleri ve 3D ses de bekleyebilirsiniz. Geliştiriciler ayrıca DualShock kontrol cihazının PS5 konsollarının “gelişmiş dokunsal geri bildirim” sunma yeteneklerinden de yararlanıyor.

Oyuncular isterlerse GTA V girişini atlayıp doğrudan GTA Online’a dalabilecekler. Çok oyunculu deneyim için de yeni bir stratejisi var. Yeni gelenler bir Kariyer Oluşturucu’ya erişebilir, bu da onların bir motorcu, yönetici, silah kaçakçısı veya gece kulübü sahibi olarak bir işletmeyi atlamadan işletmeye başlamalarını sağlar.

Sanal suç hayatlarını da başlatmak için “büyük” bir oyun içi para çantası alacaklar. Kıdemli oyuncular, karakterlerini yeniden başlatma ve istedikleri zaman Kariyer Oluşturucu’ya geçme seçeneğine sahip olacaklar.

PS4 veya Xbox One sürümlerini oynayanlar, hem GTA V hem de GTA Online için ilerlemelerini ve karakterlerini ikincisinden aktarabilecekler. Bu tek seferlik bir geçiş olsa da, konsol nesilleri arasında gidip gelmeyi beklemeyin.

GTA Online’ın bağımsız bir sürümü de 15 Mart’ta mevcut nesil konsollara geliyor. PS5 oyuncuları üç aylık ücretsiz erişime sahip olacak. Ancak Rockstar, GTA V veya GTA Online’ın yeni sürümleri için fiyatlandırmayı açıklamadı. PS4 ve Xbox One sürümlerinden yükseltme yolu da belirsiz.

Bu arada, yılın şimdiye kadarki en şok edici video oyunu haberinde Rockstar, GTA 6’nın (veya serideki bir sonraki girişin adı ne olursa olsun) geleceğini doğruladı. Oyunda aktif geliştirmenin devam ettiğini ve hazır olduğunda daha fazla ayrıntı paylaşacağını söylüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Rockstar, Yeni GTA’da Yaptığı Geliştirmelerden Memnun

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör