Twitter Yeni Bir ‘Makaleler’ Özelliğini Test Ediyor

blank
Twitter Yeni Bir 'Makaleler' Özelliğini Test Ediyor

İçerik: Twitter Yeni Bir ‘Makaleler’ Özelliğini Test Ediyor

Twitter Yeni Bir ‘Makaleler’ Özelliğini Test Ediyor. Twitter, kullanıcılara söylemek istedikleri şeyler konusunda daha fazla hareket alanı sağlamak için yıllar içinde karakter sınırını 140’tan 280’e çıkardı. Yine de bu her zaman yeterli değildir, bu yüzden bir dizi birbirine bağlı tweet’i belirtmek için “tweetstorm” terimi türetilmiştir.

İnsanlar bazen bunun yerine uzun açıklamaların resimlerini de yayınlarlar. Yine de Jane Manchun Wong’un yeni bir keşfine dayanarak Twitter, web sitesinde düşüncelerini uzun bir makalede paylaşmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

Uygulamalarda deneysel özellikler bulmasıyla tanınan Manchun Wong, bir “Twitter Makaleleri” sekmesinin varlığını keşfetti. Adın kendisi, uzun süredir yalnızca insanların kısa mesaj göndermesine izin veren sosyal ağ için uzun biçimli bir biçimi ifade ediyor, ancak tam doğası şimdilik bir gizem.

Ayrıca herkese açık olup olmayacağı, geniş bir alana yayılıp yayılmayacağı veya Twitter Blue abonelerine özel olup olmayacağı da belli değil. Herkes de bu fikre meraklı değil. Birisi, bir dizi tweet’in genellikle aynı kullanıcılardan birden fazla tepki ve yanıt alması nedeniyle Twitter’daki etkileşimi azaltabileceğine dikkat çekti.

Bir Twitter sözcüsü, şirketin “her zaman insanların konuşmaya başlamasına ve etkileşime girmesine yardımcı olmak için yeni yollar aradığını” ve yakında daha fazlasını paylaşacağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Yeni Bir ‘Makaleler’ Özelliğini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak. The Wall Street Journal, COVID-19’a karşı aşılanan Amazon depo …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör