Apple’ın Donanım Etkinliği Mart Ayında Düzenlenecek

blank
Apple'ın Donanım Etkinliği Mart Ayında Düzenlenecek

İçerik: Apple’ın Donanım Etkinliği Mart Ayında Düzenlenecek

Apple’ın Donanım Etkinliği Mart Ayında Düzenlenecek. Apple, bir sonraki donanım etkinliğine 8 Mart’ta veya buna yakın bir tarihte ev sahipliği yapacak.

Etkinlikte şirketin üçüncü nesil iPhone SE’yi, 2020 iPad Air’in yenilenmesini ve Apple Silikon çipine sahip yeni bir Mac bilgisayarı duyuracağı bildiriliyor.

Gazeteci Mark Gurman daha önce Apple’ın SE’nin ilk çıkışını hazırladığını ancak potansiyel üretim gecikmelerinin şirketi planlarını değiştirmeye zorlayabileceği konusunda uyardı.

Daha önce olduğu gibi, yeni telefonun SE hattı için bir ilk olan 5G modeme sahip olacağı bildiriliyor. Ayrıca daha hızlı bir işlemci ve daha iyi bir kamera içermesi bekleniyor.

Ancak, mevcut modelin iPhone 8 dönemi tasarımını koruyacak. Yeni iPad Air’e gelince, o da bir işlemci yenilemesi ve 5G bağlantısının eklenmesini alacak.

Apple aynı etkinlikte duyurabileceği yeni Mac hakkında fazla bir şey söylemedi, ancak en son raporlar, şirketin 27 inçlik yeni bir iMac Pro modelini tanıttığına işaret ediyor.

Yeni bir iPhone SE fikri sizin için çok heyecan verici değilse, iyi haber şu ki , Apple’ın ayrıca iOS 15.4’ü Mart ayının ilk yarısında piyasaya sürmeyi planladığını bildiriliyor.

Diğer geliştirmelerin yanı sıra, güncellemenin, bir maske takarken bile Face ID ile iPhone’unuzun kilidini açmanıza izin verecek bir özellik eklemesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Donanım Etkinliği Mart Ayında Düzenlenecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör