Microsoft, Windows 11 İçin Yeni Deneysel Özellikleri Test Edecek

blank
Microsoft, Windows 11 İçin Yeni Deneysel Özellikleri Test Edecek

İçerik: Microsoft, Windows 11 İçin Yeni Deneysel Özellikleri Test Edecek

Microsoft, Windows 11 İçin Yeni Deneysel Özellikleri Test Edecek. Microsoft, geçen hafta işletim sisteminin Android uygulamaları, görev çubuğu iyileştirmeleri ve çok daha fazlasıyla Şubat ayında normalden daha büyük bir güncelleme aldığını açıkladıktan sonra, 2022 boyunca Windows 11 testi için planlarını detaylandırdı.

Yazılım üreticisi, Windows 11 test cihazlarının asla gönderilmeyebileceğini değerlendirmek için özelliklerle daha fazla deneme yapmayı planladığını söyledi.

Lider Amanda Langowski, “Bu devam eden evrimin bir parçası olarak, Insider’lar yeni fikirleri kuluçkaya yatırmak, uzun vadeli öğeler üzerinde çalışmak ve bireysel özelliklerin durumlarını kontrol etmek için Dev Channel’a daha fazla yaslandığımızı görecekler” dedi.

“Bazı durumlarda, bu kavramlar asla gönderilmeyecek, ancak daha fazlasını deneyerek deneyimleri daha iyi iyileştirebilir ve Windows’ta müşterilerimizin daha fazlasını elde etmelerini gerçekten güçlendiren çözümler sunabiliriz.”

Bunun gibi bazı A/B testleri daha önce görüldü; burada Windows Insider’ların bir alt kümesi, Microsoft’un test kullanıcılarına daha geniş bir şekilde sunmadan önce bir özelliğe erişebilir. Ancak gelecekte, Microsoft tarafından tam olarak belgelendirilmeyecek özelliklerde farklılıklar olabilir. Bir dizi Windows meraklısı, Microsoft yeni bir yapı yayınladığında, gizli özellikleri açmak ve Microsoft’un ne denediğini görmek için işletim sistemindeki bayrakları kullanarak yeni özellikler arıyor.


“Ayrıca, daha teknik Insider’larımızdan bazılarının, yayınladığımız yapılarda bazı özelliklerin kasıtlı olarak devre dışı bırakıldığını keşfettiklerinin de farkındayız. Bu tasarım gereğidir ve bu durumlarda, yalnızca Insider’ların kasten etkinleştirmesini sağladığımız özellikler hakkında iletişim kuracağız. deneyin ve geri bildirimde bulunun,” dedi Langowski.

Windows 11 için Geliştirme Kanalı, artık deneysel özelliklerin göründüğü yer olacak ve Beta Kanalı’nı herkese gönderilecek özelliklere daha yakın özellikler içerecek şekilde bırakacak. Bu, yeni özelliklerin gönderilmeye daha yakın olmaları durumunda ilk önce Beta Kanalında görüneceği anlamına gelebilir.

Bu, muhtemelen Android uygulama desteği, görev çubuğu değişiklikleri ve yeniden tasarlanan Not Defteri ve Medya Oynatıcı uygulamaları dahil olmak üzere özelliklerin Şubat sürümüyle aynı zamana denk gelecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Windows 11 İçin Yeni Deneysel Özellikleri Test Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör