Apple’ın Yeni MacBook Pro’sunda ProMotion Ekran Olmayacak

blank
Apple'ın Yeni MacBook Pro'sunda ProMotion Ekran Olmayacak

İçerik: Apple’ın Yeni MacBook Pro’sunda ProMotion Ekran Olmayacak

Apple’ın Yeni MacBook Pro’sunda ProMotion Ekran Olmayacak. Apple’ın yeni giriş seviyesi MacBook Pro’da ProMotion ekran bulunmayabilir. Apple, geçen sonbaharda MacBook Pro serisini yenilediğinde, giriş seviyesi modeli yalnız bırakmıştı.

O zamandan beri şirketin, yakında çıkacak M2 yongasını içerecek bilgisayarın yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığına dair söylentiler var. Bilgisayarın 2021 MacBook Pro’da bulunan ProMotion ekran teknolojisini içerme olasılığının düşük olduğunu, yani daha yumuşak kaydırma için 120Hz’e kadar değişken yenileme hızını desteklemeyeceği anlamına geliyor.

Mini LED arka aydınlatma da görünüşe göre masanın dışında, bu nedenle temel modelin ekranının benzerlerinin ekranları kadar parlak olmasını beklemeyin. Dahili depolama, yeni modeli satın almaya karar verirseniz ödün vermeniz gerekebilecek başka bir alan olabilir.

Apple’ın, 2022’de en az dört M2 destekli Mac piyasaya sürmeyi planlıyor. Bahsedilen MacBook Pro’nun dışında, şirketin MacBook Air, 24 inç iMac ve giriş seviyesi Mac Mini’yi en son sürümleri içerecek şekilde yenilemeye hazırlandığı bildiriliyor. Ayrıca şirketin M1 Pro ve Max yongalarına sahip 27 inçlik bir iMac Pro üzerinde çalıştığına dair haberler de var.

Apple hayranlarına şirketin yeni MacBook Pro modelini ne zaman piyasaya sürmesini beklemesi gerektiğini söylemedi. Bilgisayarı muhtemelen şirketin bir sonraki donanım etkinliğinde görmeyeceğiz. Bu hafta başlarında yayınladığı ayrı bir raporda, Apple’ın 8 Mart’ta veya civarında bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı planladığını açıklandı. Şirketin daha sonra yeni bir iPhone SE ve iPad Air duyuracağı bildiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Yeni MacBook Pro’sunda ProMotion Ekran Olmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör