Samsung’un Galaxy Watch 4 Güncellemesi Sağlık Odaklı Olacak

blank
Samsung'un Galaxy Watch 4 Güncellemesi Sağlık Odaklı Olacak

İçerik: Samsung’un Galaxy Watch 4 Güncellemesi Sağlık Odaklı Olacak

Samsung’un Galaxy Watch 4 Güncellemesi Sağlık Odaklı Olacak. Önümüzdeki ürünlerin lansman etkinliğinin olduğu 9 Şubat’ta Samsung, Galaxy Watch 4’lerin bazılarını ve Watch 4 Classic’in sağlık ve zindelik özelliklerini geliştiren bir güncelleme de sunuyor.

Akıllı Saatler uzun süredir vücut kompozisyonu taramaları yapabiliyor olsa da, güncelleme, Chris Hemsworth’un Centr uygulaması tarafından desteklenen bu sonuçlar hakkında fikir veriyor. Ortaklıkları, Watch 4 sahiplerine, genellikle yalnızca yedi gün süren uygulamanın 30 günlük ücretsiz denemesine erişim sağlıyor.

Samsung, koşucular ve bisikletçiler için, onlara kat etmek istedikleri süreyi ve mesafeyi veya antrenmanları için set sayısını önceden ayarlamanın bir yolunu sağlayan yeni bir aralık hedefi özelliği sunuyor. Bu ayrıntıları girdikten sonra, Watch 4 onlar için yüksek yoğunluklu antrenmanları düşük yoğunluklu antrenmanlarla değiştiren özel bir antrenman seansı oluşturabilecek.

Son olarak, Samsung, kullanıcılara uyku türlerini temsil eden sekiz uyku sembolü hayvanından birini atayacak güncelleme ile yeni bir uyku koçluğu programı sunuyor. Program, yedi gün boyunca uyku düzenini izleyerek ve iki anketi tamamlamalarını isteyerek uyku hayvanlarını belirler.

Ardından, uyku kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olacak görevler, kontrol listeleri ve düzenli raporlar içeren dört ila beş haftalık bir koçluk programı boyunca onlara rehberlik edecek. Kullanıcıların daha iyi uyumasına yardımcı olmak için ileriye dönük olarak Samsung, Watch 4 kullanıcının uykuda olduğunu belirlediğinde SmartThings özellikli ışıkları da otomatik olarak kapatacak.

Bu sağlık ve zindelik iyileştirmelerine ek olarak şirket, bordo ve krem ​​dahil olmak üzere yeni saat kadranı renkleri, dijital saat kadranı ve kordon renklerini piyasaya sürüyor. Samsung ayrıca, gelecekteki bir güncellemenin, kullanıcıların Watch 4’lerinde WiFi veya LTE üzerinden YouTube Müzik akışı yapmasına izin vereceğini ve Google Asistan’ın önümüzdeki aylarda cihazlarda kullanılabileceğini açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un Galaxy Watch 4 Güncellemesi Sağlık Odaklı Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör