YouTube Müzik, Android Sürümüne İndirme Özelliği Getiriyor

blank
YouTube Müzik, Android Sürümüne İndirme Özelliği Getiriyor

İçerik: YouTube Müzik, Android Sürümüne İndirme Özelliği Getiriyor

YouTube Müzik, Android Sürümüne İndirme Özelliği Getiriyor. YouTube Music, Android uygulamasında, kullanıcıların manuel olarak indirdikleri veya uygulamanın Akıllı İndirme özelliği tarafından oluşturulan çalma listesinde bulunan şarkıları hızlı bir şekilde çalmalarına olanak tanıyan bir İndirilenler kısayoluna sahip olacak.

Bu, uygulamada karışık müzik çalmaya başlamanın daha hızlı bir yolunu sunar ve ayrıca indirilen müziği rastgele bir sırayla tek bir dokunuşla çalma seçeneği olarak kullanılmak üzere ana ekranda sürüklenebilir. Bu arada uygulama, 6 Şubat’ta 92 yaşında vefat eden şarkıcıya bir övgü olarak Lata Mangeshkar’ın küratörlüğünde çalma listelerini gösteriyor.

İndirdiğiniz şarkıları ve YouTube Music’in Akıllı İndirme özelliği ile indirilenleri çevrimdışı dinlemek için hızlı bir şekilde çalmak için kullanıcıların Android’de YouTube Music uygulaması simgesine uzun süre dokunması gerekiyor. İki kısayolu gösterecek: İndirilenler ve Ara.

İndirilenler seçeneğine dokunun ve uygulama, Çevrimdışı Karışık Liste ve Beğeniler gibi çalma listelerinden olanlar da dahil olmak üzere indirilen parçalardan şarkı çalmaya başlayacaktır. Bu özellik, kullanıcının şarkı çalmak için İndirilenler sayfasına gitmesi gerekmediğinden birkaç saniye tasarruf edilmesine yardımcı olur. 4.64 sürümünde de mevcut ve sunucu tarafında bir güncelleme aracılığıyla kullanıma sunulmuş görünüyor. Henüz iOS kullanılabilirliği hakkında bir kelime yok.

Bu arada, YouTube Music şu anda Hint müzik efsanesine bir övgü olarak “Lata Mangeshkar’ı Hatırlamak” başlığı altında çeşitli oynatma listeleri gösteriyor. Çalma listeleri, sanatçının çeşitli yıllardan (50’lerden 80’lere) rastgele seçilmiş şarkılarını içerir.

Son zamanlarda, YouTube Müzik uygulamasının, kullanıcılara mobil uygulamada Önerilen radyolar sekmesini gösterdiği tespit edildi. Özelliğin test aşamasında olduğu tahmin ediliyor ve yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı tarafından görülebiliyor.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube Müzik, Android Sürümüne İndirme Özelliği Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak. The Wall Street Journal, COVID-19’a karşı aşılanan Amazon depo …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör