Instagram, Birden Fazla Hesap Kontrolü Özelliği Sunacak

blank
Instagram, Birden Fazla Hesap Kontrolü Özelliği Sunacak

İçerik: Instagram, Birden Fazla Hesap Kontrolü Özelliği Sunacak

Instagram, Birden Fazla Hesap Kontrolü Özelliği Sunacak:

Instagram, Güvenli İnternet Günü girişimlerinin bir parçası olarak kullanıcıların platformdan gönderileri, yorumları ve diğer etkinlikleri kaldırmasını kolaylaştırmak için bir dizi yeni özelliği kullanıma sundu. Meta’ya ait fotoğraf paylaşım uygulaması tarafından ortaya çıkarılan yeni hesap kontrolleriyle, kullanıcılar artık yorumları ve gönderileri toplu olarak silebilecekw, hesaplarındaki geçmiş etkieşimleri inceleyebilir ve tarihe göre içerik arayabilecekler. Bu özelliklere, bir kullanıcının profilindeki Etkinliğiniz adlı yeni bir bölümden erişilebilir. Instagram, Mola Ver özelliğini bu ayın başlarında kullanıma sunmuştu.

Instagram’daki kullanıcılar artık gönderiler, Hikayeler, IGTV ve Reels dahil olmak üzere tüm içeriklerinin yanı sıra yorumlar, beğeniler, hikaye çıkartma tepkileri vb. etkileşimlerini toplu olarak silebilecek veya arşivleyebilecek. Tarihe göre içerik ve etkileşimler ve Etkinliğiniz bölümünde belirli tarih aralıklarından geçmiş yorumları, beğenileri ve hikaye yanıtlarını arayın.

Mevcut sunum ayrıca kullanıcıların yakın zamanda arşivlenmiş veya silinmiş içeriği bulmasına, arama geçmişine göz atmasına, ziyaret ettiğiniz bağlantıları, platformda geçirdiğiniz süreyle birlikte görüntülemesine ve bilgilerinizi indirmesine olanak tanır. Bu özellikler, bir işlem yapmak için her gönderide manuel olarak gezinme zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Etkinliğinize erişmek için profilinize gidin ve seçeneği göreceğiniz sağ üst köşedeki menü düğmesine dokunun.

Instagram, geçen yılın sonundan bu yana özelliği test ediyor. Fotoğraf paylaşım uygulamasına göre, yeni özellikler, kullanıcıları ve hesaplarını daha güvenli tutmak ve kullanıcılara etkinlikleri üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için aldığı girişimlerin bir parçası olacak.

Bu ayın başlarında Instagram, Mola Verme özelliğini kullanıma sunmuştu. Bu özellik, kullanıcıların belirli bir süre sonra kaydırmaya ara vermek için hatırlatıcılar ayarlamasına olanak tanır ve isteğe bağlı olarak hizmetteki tüm kullanıcılar tarafından etkinleştirilebilir. Bir Mola Ver, kullanıcıların uygulamada günlük olarak ne kadar zaman harcamak istediklerine dair bir sınır belirlemelerine olanak tanıyan Instagram’ın mevcut Günlük Sınır özelliğine katılacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, Birden Fazla Hesap Kontrolü Özelliği Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör