Lord of the Rings Dizisinin Fragmanı Pazar Günü Yayınlanacak

blank
Lord of the Rings Dizisinin Fragmanı Pazar Günü Yayınlanacak

İçerik: Lord of the Rings Dizisinin Fragmanı Pazar Günü Yayınlanacak

Lord of the Rings Dizisinin Fragmanı Pazar Günü Yayınlanacak:

The Lord of the Rings: The Rings of Power’ın ilk teaser fragmanı 13 Şubat Pazar günü ABD’de yapılacak olan Super Bowl LVI oyunu sırasında yayınlanacak. Amazon Prime Video’nun Pazartesi günü yaptığı duyuruda, TV dizisinin The Lord of the Lord’da geçtiğini duyurdu. Rings Universe, Pazar günkü NFL finalinde çıkış yapacak ancak teaser fragmanının neler içereceğinden bahsetmedi. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2 Eylül’de prömiyer yapacak ve altı dilde gösterilecek.

Variety, Amazon Prime Video’nun The Lord of the Rings: The Rings of Power için bir teaser fragmanının 13 Şubat’ta NFL’nin yaklaşmakta olan Super Bowl maçı sırasında yayınlanacağını doğruladığını bildirdi. Belirtildiği gibi, Amazon’un yayın hizmeti, yaklaşmakta olan fragmanla ilgili herhangi bir bilgi açıklamadı.

Amazon Prime Video, dizinin kendisinin duyurulmasıyla başlayan Yüzüklerin Efendisi dizisinin tanıtımını 19 Ocak’ta başlattı. Duyuru, TV dizisinin tam adını ortaya çıkardı ve hikayenin neleri kapsayacağına dair bir ipucu verdi. Adından da anlaşılacağı gibi, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Sauron’un karanlık rejimini Orta Dünya’ya yaymasına yardımcı olan çeşitli güç halkalarının dövülmesine odaklanacak.

Bu ayın başlarında Amazon Prime Video, yalnızca gösterinin birçok karakterinin ellerine odaklanan 23 karakter posteri yayınladı. Hayranların diziden nasıl bir muamele bekleyebileceklerine dair bir fikir verirken, görüntüler karakterlerin yüzlerini ifşa etmedi ve hatta onları canlandıran oyunculara dair ipucu vermedi.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Amazon Prime Video tarafından üretilen en pahalı TV dizilerinden biri olacak. Akış hizmetinin gösteri için yaklaşık 465 milyon dolarlık bir bütçe ayrıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lord of the Rings Dizisinin Fragmanı Pazar Günü Yayınlanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor. Warner Bros ve New Line, Moon Knight yazarı Jeremy …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör