‘Obi-Wan Kenobi’ 25 Mayıs’ta Disney+’ta Başlıyor

blank
'Obi-Wan Kenobi' 25 Mayıs'ta Disney+'ta Başlıyor

İçerik: ‘Obi-Wan Kenobi’ 25 Mayıs’ta Disney+’ta Başlıyor

‘Obi-Wan Kenobi’ 25 Mayıs’ta Disney+’ta Başlıyor. Disney+ Obi-Wan serisinin nihayet bir çıkış tarihi var. Disney, sınırlı sayıda yayınlanan Obi-Wan Kenobi serisinin 25 Mayıs’ta aynı adı taşıyan yayın hizmetinde prömiyer yaptığını açıkladı. Şirket, yeni poster sanatından çok daha fazlasını paylaşmadı, ancak bazı önemli ayrıntılar zaten iyi biliniyor.

Kenobi, Ewan McGregor’u Obi-Wan rolünü yeniden canlandırırken, Hayden Christensen Darth Vader’ı canlandırıyor. Gösteri, İmparatorluğun yükselişini takiben Luke Skywalker’ı korumakla başlayacak, ancak hikayede çok daha fazlasının olacağını varsaymak mantıklı.

Mandaloryalı kıdemli Deborah Chow, prodüksiyonu yönetiyor.

Seri, olgunlaştıkça Disney+ için çok önemli olabilir. Son kazançlarının bir parçası olarak Disney, dünya çapında abonelerin 2021’de 2020’ye göre yüzde 37 arttığını, ancak hizmeti yürüten medya grubunun kârlarının yüzde 44 düştüğünü açıkladı. Büyümenin çoğu Hindistan’ın Hotstar ve uluslararası açılımlarından geldi.

Obi-Wan Kenobi, özellikle Ahsoka, Andor, Lando, The Acolyte ve yakın zamanda yayınlanan The Book of Boba Fett gibi kardeş Star Wars şovlarının yardımıyla Disney+’ın abone sayısını birçok ülkede artırmaya devam etmesine yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Obi-Wan Kenobi’ 25 Mayıs’ta Disney+’ta Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak

Amazon, Aşı Olmuş Çalışanlarını Maskesiz Çalıştıracak. The Wall Street Journal, COVID-19’a karşı aşılanan Amazon depo …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör