Reddit, Canlı Ses Özelliklerini Genişletiyor

blank
Reddit, Canlı Ses Özelliklerini Genişletiyor

İçerik: Reddit, Canlı Ses Özelliklerini Genişletiyor

Reddit, Canlı Ses Özelliklerini Genişletiyor. Reddit, canlı ses özelliklerini masaüstüne genişletiyor
Uygulama ayrıca canlı “Reddit Talk” konuşmalarını kullanıcıların akışlarının en üstüne taşıyacak.
Reddit Talk’u tanıttıktan yaklaşık bir yıl sonra şirket, canlı sesli sohbetlerini masaüstüne genişletiyor ve konuşmaları bulmayı ve katılmayı daha kolay hale getirmek için birkaç yeni özellik ekliyor.

Geçen Nisan ayında ilk başladığında, sesli sohbetler yalnızca mobil cihazlarda mevcuttu ve Reddit kullanıcılarının sohbeti yakalamak istiyorlarsa canlı olarak dinlemeleri gerekiyordu. Reddit Talk artık masaüstü tarayıcılarda mevcut olduğundan ve sohbetler artık kaydedildiğinden, kullanıcılar konuşmayı sona erdikten sonra yayınlayabilmeleri için bu artık değişiyor. Reddit ayrıca yorum yapma yetenekleri de ekliyor, böylece katılımcılar “el kaldır” özelliğini kullanmak zorunda kalmadan seslerini duyurabilir ve moderatörün mikrofonlarını açmasını bekleyebilir.

Son olarak, Reddit, Twitter’ın Twitter Spaces’taki canlı sohbetleri en üst seviyeye taşımasına benzer şekilde, uygulamanın üstüne gerçek zamanlı olarak gerçekleşen konuşmaları vurgulayan bir “canlı çubuk” ekleyerek sesli sohbetleri daha kolay bulmayı deniyor. kullanıcıların zaman çizelgeleri.

Reddit Talks’ta artık yerleşik yorum var.Reddit
Genişletme ile Reddit, canlı sesi platformunun daha merkezi bir parçası olmaya zorluyor. Reddit Talk’un ne kadar yaygın olarak kullanıldığı henüz net değil, ancak bir blog gönderisinde şirket “günlük aktif dinleyicilerde %250 büyüme” görüldüğünü söylüyor. Şirket ayrıca, r/kripto para birimi, r/wallstreetbets ve r/space dahil olmak üzere 1000’den fazla alt dizinin özelliği etkinleştirdiğini de belirtiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Reddit, Canlı Ses Özelliklerini Genişletiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör