Samsung, Galaxy İçin Dört Yıllık Android Yükseltmesi Veriyor

blank
Samsung, Galaxy İçin Dört Yıllık Android Yükseltmesi Veriyor

İçerik: Samsung, Galaxy İçin Dört Yıllık Android Yükseltmesi Veriyor

Samsung, Galaxy İçin Dört Yıllık Android Yükseltmesi Veriyor. Galaxy S22, S22 Ultra ve Tab S8 sadece donanım yükseltmeleri değil, aynı zamanda Samsung’un güncelleme politikasında yapılan iyileştirmeleri de temsil edecekler.

Şirket, tüm S22 ve Tab S8 ailelerinin geçen yıl açıklandığı gibi yalnızca güvenlik yamaları değil, “dört nesile kadar” Android işletim sistemi güncellemesi alacağına söz verdi.

S21, Z Fold 3 ve Z Flip 3 sahipleri de uygundur. Tam yükseltme sayısı, model ve pazar kombinasyonuna bağlı olacaktır, ancak bu, şimdi satın aldığınız S22’nin 2026’nın başlarında güncel kalacağı anlamına gelebilir.

Genişletme, Samsung’a Android üreticileri arasında en uzun güncelleme politikalarından birini sağlıyor. Google bile Pixel 6 serisi için yalnızca üç yıllık Android sürüm güncellemeleri vaat ediyor ve güvenlik güncellemeleri beş yıl sürüyor.

Bu, Apple’ın güncelleme politikasına (genellikle beş ila altı yıllık işletim sistemi yükseltmeleri) uymasa da, Android’i tercih ediyorsanız veya nispeten sık yükseltme yapıyorsanız, size S22’yi seçmeniz için bir neden verebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Galaxy İçin Dört Yıllık Android Yükseltmesi Veriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör