Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak

blank
Bir Sonraki Call of Duty, 'Warzone' İle Birlikte Başlayacak

İçerik: Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak

Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak. Bir sonraki Call of Duty oyunuyla birlikte Warzone’da büyük bir sarsıntı bekleyin. Activision, 2022 için Call of Duty sürümlerinin ilk ayrıntılarını paylaştı ve ana CoD başlığıyla senkronize olarak tasarlanan Warzone’un “büyük bir evrimi” vaat ediyor.

Her ikisi de yeni bir oyun motoruna sahip olacak ve Warzone hem “tamamen yeni bir oyun alanı” hem de kulağa tanıdık gelen bir sanal alan modu içerecek. Bu arada ana oyun, 2019’un Modern Warfare yeniden başlatılmasının devamı niteliğinde.

Infinity Ward, hem yeni Call of Duty hem de Warzone’un gelişimine öncülük ediyor. Stüdyonun hem Modern Warfare canlanmasını hem de mevcut Warzone’u ele alması şaşırtıcı değil. Raven, Sledgehammer veya Treyarch dizisinin kıdemli oyuncularının ne dereceye kadar dahil olacağı belli değil, ancak kesinlikle başrol almayacaklar.

Sledgehammer, 2021’de Call of Duty: Vanguard’dan sorumluyken, Raven ve Treyarch 2020’de Black Ops Cold War’da çalıştı. Öyle olsa bile, Activision için ideal olmayan bir zamanda geliyor.

Raven çalışanları sendikalaşma için bastırıyor ve Microsoft’un Activision’ı satın alması, PlayStation’da Call of Duty’nin geleceği hakkında kısa bir süreliğine soruları gündeme getirdi. Bu, yayıncıda devam eden görevi kötüye kullanma skandalının etkilerini içermiyor. Kurumsal kargaşa, böyle anlarda Call of Duty ekibinin çabalarını gölgede bırakabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör