Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

blank
Cyberpunk 2077'nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

İçerik: Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri çıktı. CD Projekt Red, daha önce yükseltmeleri geçen yıl yayınlamayı planlıyordu, ancak bunları 2022’nin başına kadar erteledi. Oyunun PS4 ve Xbox One’da sahipleri, ilgili mevcut nesil sürüme ücretsiz yükseltme alacaklar.

Oyuncular daha hızlı yükleme, dinamik ölçekleme ve diğer görsel ve teknik yükseltmeleri bekleyebilirler. PS5 sürümü, DualSense denetleyicinin dokunsal geri bildirimi, yerleşik hoparlörü ve uyarlanabilir tetikleme işlevlerinin yanı sıra etkinlik kartları ve 3D sesin avantajlarından yararlanır.

PS5 ve Xbox Series X’te performans ve ışın izleme modları var. Performans modunda oyun, ara sıra küçük kare hızı düşüşleriyle saniyede 60 kare hızında 4K’da çalışacak. Ayrıca orta/yarı çözünürlüklü SSR (Ekran Alanı Yansıması) kalitesi elde edeceksiniz. Işın izleme açıkken kare hızı, yüksek/yarı çözünürlükte SSR kalitesiyle 30 fps’ye düşer. Xbox Series S’de oyun 1440p’de 30 fps’de çalışacak.

Mevcut nesil sürümler, Cyberpunk 2077’nin çalkantılı çıkışından 14 ay sonra geliyor. Başlangıçta oyunun PS4 ve Xbox One’da kötü çalıştığına dair yaygın raporlar vardı, o kadar ki Sony, Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan aldı. Sony ve Microsoft, isteyen herhangi bir oyuncuya para iadesi teklif etti.

Oyun, CDPR onu bir hata düzeltme listesiyle şekillendirene kadar altı ay boyunca Sony’nin dijital mağazasından uzak kaldı. PS5 ve Series X/S oyuncuları için işlerin çok daha sorunsuz ilerlemesini umuyoruz. Yama 1.5, mevcut nesil sürümlerin yanı sıra PS4, Xbox One, PC ve Stadia dahil tüm platformlar için güncellemeler içerir. Perk sistemi elden geçirildi. Yetenek puanları kaldırıldı, böylece oyuncular yapılarını yeni beceri ağaçlarına göre yenileyebilirler.

Düşmanlar daha akıllıdır ve siper bulmaları daha kolaydır. Kalabalıklar, gerçekleştirdiğiniz agresif eylemlere daha duyarlıdır – bazı seyirciler tehdit edildiklerinde size saldırabilirler – ancak bu değişiklikler PS4 veya Xbox One için geçerli olmayacaktır.

Daha iyi frenleme ve süspansiyon ile sürüş de daha iyi olmalı ve tüm bisikletlerde oyuncuların açabileceği parlayan tekerlek yuvaları olacak. Görevleri tamamlamak, cebinizde daha fazla para olması anlamına gelir ve arabalar o kadar pahalıya mal olmaz. Kontrol edilecek yeni silahlar ve ataşmanlar da var (yine de Night City’de kılıçla koşmayı yenebileceklerinden emin değilim).

CDPR, daha geniş bir makyaj görünümü yelpazesi de dahil olmak üzere daha fazla karakter özelleştirme seçeneği ekliyor. Ayrıca, oyuncular sonunda V versiyonlarının oyunun ortasında nasıl göründüğünü değiştirebilecekler. Şehrin diğer bölgelerinde daireler (veya ev üsleri) kiralayabilecek ve yaşam alanınızın görünümünü de değiştirebileceksiniz.

Bu yamada ilişkiler, ganimet sistemi ve ekonomide ince ayarlar da dahil olmak üzere çok daha fazlası var; yavaş yürüme seçeneği; ve Johnny Silverhand için daha fazla poz. Amerika’da İspanyolca seslendirme desteği var, ancak yalnızca mevcut nesil konsollarda. CDPR, oyuncuların kendilerinin keşfetmesi için bazı değişiklikler bırakıyor.

Yama Xbox, PS4 ve PC’de yaklaşık 50 GB’dir (Tabii ki Stadia oyuncularının indirmesi gerekmez). PS5 sahiplerinin yeni sürümü PlayStation Store’dan manuel olarak indirmeleri gerekecek ve kaydetme dosyalarından birini aktarabilecekler.

Yeni gelenler, beş saatlik bir deneme süresi olduğu için PS5 ve Xbox Series X/S’de oyunun oldukça etli bir bölümünü hiçbir şey ödemeden kontrol edebilecekler. İlerlemeniz tam oyuna aktarılacak. Cyberpunk 2077 şu anda PlayStation Store, Xbox Store ve GOG’da yüzde 50 indirimli.

5 2 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak

Bir Sonraki Call of Duty, ‘Warzone’ İle Birlikte Başlayacak. Bir sonraki Call of Duty oyunuyla …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör