Microsoft’un 3D Emojisileri Teams’e Geliyor

blank
Microsoft'un 3D Emojisileri Teams'e Geliyor

İçerik: Microsoft’un 3D Emojisileri Teams’e Geliyor

Microsoft’un 3D Emojisileri Teams’e Geliyor. Geçen yaz Microsoft, Clippy’nin 1.800’den fazla emojiye yönelik daha geniş bir güncellemenin parçası olarak Office’e ve bir avuç başka uygulamaya geri döneceğini söyledi.

Yeni karakterler şirketin Fluent tasarım dilini yansıtıyor ve bugünden itibaren bunları Microsoft Teams’de inceleyebilirsiniz. Emojiyi etkinleştirmek için uygulamanın ayarlar menüsüne gidin, ardından “Hakkında” bölümüne gidin ve “Genel Önizleme”yi tıklayın.

BT yöneticiniz yeni özellikleri önizleme özelliğini devre dışı bıraktıysa, bunları etkinleştirmek için bu seçeneği göremeyebilirsiniz. Aksi takdirde, macOS ve iOS dahil olmak üzere Microsoft Teams’i kullanabileceğiniz her platformda 3D emojiyi görmek mümkün.

Bunları etkinleştirdikten sonra, sohbette ve kanallarda olduğu kadar tepkilerde de görünürler. Karakterlerden bazıları animasyonlara sahiptir ve ten tonlu emoji söz konusu olduğunda, altı seçeneğiniz olacaktır.

Microsoft Fluent emojiyi ilk tanıttığında, amacının 21. yüzyılda insanların nasıl çalıştığını daha iyi yansıtan karakterler tasarlamak olduğunu söylemişti. Pek çok işyeri duygusal dürüstlüğe ve oyunculuğa değer vermeye başladı ve bu karakterler bu özelliklere yatkın.

Şirket, “Eğlenceli veya son derece etkileyici olmak herkese kolay gelmediğinden, emoji mükemmel küçük yardımcılardır” dedi. “Aptal ya da süslü olmaktan çok uzaklar, kendi insanlığımızın uzantıları ve önemli bir iletişim aracı.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft’un 3D Emojisileri Teams’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör