Snapchat Konser Biletleriyle Yeni Uygulamalar Çıkardı

blank
Snapchat Konser Biletleriyle Yeni Uygulamalar Çıkardı

İçerik: Snapchat Konser Biletleriyle Yeni Uygulamalar Çıkardı

Snapchat Konser Biletleriyle Yeni Uygulamalar Çıkardı. Çarşamba günü Snapchat, Ticketmaster ile şovlardan haberdar olmayı ve arkadaş davet etmeyi biraz daha kolaylaştıracak yeni bir ortaklık duyurdu. Uygulama içindeki bir tür mikro uygulama, biraz flört servisi gibi çalışıyor ve bireysel kullanıcıların ilgi alanlarına göre uyarlanmış çeşitli yerel şovlar seçebilir.

Kullanıcılardan önce, uygulamanın beğenebilecekleri sanatçıların ve etkinliklerin bir listesini oluşturmasını sağlayan küçük bir ankete katılmaları istenir. Ardından, gösterinin ilgi uyandırıp çekmediğine bağlı olarak sağa veya sola kaydırabilir ve Snapchat arkadaşlarından herhangi birinin etkinliği beğenip beğenmediğini görebilirler. Snap Maps, yakınlardaki konserleri ve etkinlikleri de gösterecek.

Snapchat’in 25 yaş altı demografisindeki popülaritesi, ona canlı müzik alanında benzersiz bir avantaj sağlıyor. Snap Inc., 2021’in son çeyreğinde 13 milyon yeni kullanıcı kazanarak popülaritesini yakın zamanda artırdı. Platform, bir müzik keşif aracı başlatmak için geçen yıl Universal Music Group ile ortaklık kurarak müzik alanında şimdiden ayaklarını yere bastı.

Snapchat, tercih edilen Gen Z uygulaması olarak yalnızca TikTok’a rakip olur, ancak ikincisi hem yeni hem de eski şarkıları viral hale getirme yeteneğiyle öne çıktı. Snapchat’in gücünün insanları daha samimi ağlarda birbirine bağlamasında yattığı düşünüldüğünde, kullanıcıları şovlarla eşleştiren ve arkadaşlarını davet etmelerine izin veren bir araç daha mantıklı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Snapchat Konser Biletleriyle Yeni Uygulamalar Çıkardı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör