DS 4, 2022’nin En Güzel Otomobili Seçildi

blank
DS 4, 2022'nin En Güzel Otomobili Seçildi

İçerik: DS 4, 2022’nin En Güzel Otomobili Seçildi

DS 4, 2022’nin En Güzel Otomobili Seçildi:

Fransız lüks otomobil üreticisi DS Automobiles’in kusursuz çizgileri ve heybetli duruşuyla özgün bir tasarıma sahip olan DS 4 modeli, 2022’nin En Güzel Otomobili seçildi. DS Design Studio Paris tarafından tasarlanan ve rakiplerinden ayrılan DS 4, göz alıcı tasarımı, 37. Uluslararası Otomobil Festivali (Festival Automobile International) jürisi tarafından yılın en güzeli ödülüne layık görüldü. 2022 Yılın En Güzel Otomobili ödülü, son sekiz yılda DS Automobiles’in Uluslararası Otomobil Festivali etkinliğinden geldi. kazanBu onun yedinci ödülüydü.

Premium otomobil dünyasının önde gelen Fransız üreticilerinden biri olan DS Automobiles, zarafet ve yüksek teknolojiyi bir araya getiren DS 2022 modeli ile 4’e özel ödülle başladı. Dış tasarımının yanı sıra birçok ‘el yapımı’ dokunuşla karakteristik, saf ve kusursuz bir iç tasarıma sahip olan DS 4, 2022. Uluslararası Otomobil Festivali jürisi tarafından 37’nin En Güzel Otomobili seçildi.

DS Automobiles Tasarım Direktörü Thierry Metroz, “Yılın En Güzel Otomobili ödülü, DS DESIGN STUDIO PARİS’te ekipleriyle birlikte DS 4’ü yaratan tüm çalışanlara verilen bir ödül. Çizim aşamasına geçmeden önce aracın teknik platformunu modellemek için mühendislerimizle iki yıl çalıştık. Tasarım sürecine başladığımızda, yeni bir konsept ortaya çıkarmak için oldukça geniş bir hareket yelpazemiz vardı. Geçen yıl yine Festival Automobile International tarafından ödüle layık görülen DS AERO SPORT LOUNGE konseptinden ilham alan DS 4, benzeri görülmemiş oranlarıyla kendi segmentinde benzersiz bir tasarıma sahip. Otomobilin tasarımı, büyük tekerlekler üzerine yerleştirilmiş atletik, son derece kaslı ve kompakt çizgilerle ifade ediliyor. Aerodinamik, verimli ve karizmatik bir yapıya sahip.” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: DS 4, 2022’nin En Güzel Otomobili Seçildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör