HBO’nun The Last of Us Dizisi, 2023’e Kadar Yayınlanmayacak

blank
HBO'nun The Last of Us Dizisi, 2023'e Kadar Yayınlanmayacak

İçerik: HBO’nun The Last of Us Dizisi, 2023’e Kadar Yayınlanmayacak

HBO’nun The Last of Us Dizisi, 2023’e Kadar Yayınlanmayacak:

HBO’nun The Last of Us serisini yakın zamanda izlemeyi beklemeyin. HBO programlama başkanı Casey Bloys, The Hollywood Reporter’a verdiği bir röportajda Naughty Dog’un kıyamet oyunlarının uyarlamasının 2022’de yayınlanmayacağını söyledi. Bloys bir çıkış tarihi taahhüt etmedi, ancak batı Kanada’da çekimlerin hala devam ettiğini kaydetti.

Dizide The Mandalorian ve Narcos ustası Pedro Pascal kır saçlı kurtulan Joel rolünde, Game of Thrones’tan Bella Ramsey genç Ellie’yi oynuyor. Oyunların Merle Dandridge direniş lideri Marlene’i canlandırırken, Gabriel Luna (Gerçek Dedektif) ve Anna Torv (Fringe) sırasıyla Joel’in kardeşi Tommy ve kaçakçı Tess’i oynuyor. Nick Offerman’ın da konuk rolü var. Üst düzey olay örgüsü büyük ölçüde ilk oyununkine benzer – Joel, Ellie’ye insanlığı perişan eden beyin enfeksiyonuna çare arayan bir organizasyona kadar eşlik etmekle görevlendirilir, ancak yolculuk çok daha karmaşık hale gelir.

Dizinin yayınlanması, oyunun devamından çok sonra HBO kanalında gerçekleşecek. Yine de dizi ile ilgili beklentiler yüksek. Oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını Chernobyl’den Craig Mazin ve Naughty Dog’dan Neil Druckmann üstleniyor. Teorik olarak, seri hem oyun uyarlamalarının trendini yakalayacak hem de Sony’nin PlayStation Productions stüdyosuna ekstra güvenilirlik kazandıracak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: HBO’nun The Last of Us Dizisi, 2023’e Kadar Yayınlanmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor

‘Mortal Kombat’ Filminin Devam Filmleri Geliyor. Warner Bros ve New Line, Moon Knight yazarı Jeremy …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör