Moto G22’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
Moto G22'nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Moto G22’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Moto G22’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu:

Akıllı telefonun teknik özellikleri ve fiyatlandırma ayrıntıları çevrimiçi olarak sızdırıldıktan sonra Moto G22’nin kısa süre içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. En son elde edilen bilgilere göre Moto G22, 90Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacak ve MediaTek Helio G37 SoC tarafından desteklenecek. Yeni Motorola G-serisi telefonun üç farklı renk seçeneğiyle geleceği söyleniyor ve arkada 50 megapiksel birincil kamera ile yönetilen üçlü bir kamera ünitesine sahip olması bekleniyor. Lenovo’nun sahibi olduğu şirketin ayrıca yaklaşmakta olan cihazın 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Paylaşılan bilgilere göre Moto G22, Android 12’de çalışacak ve 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç IPS LCD (1,600×720 piksel) ekrana sahip olacak. Yaklaşan telefonun MediaTek Helio G37 SoC’yi telefona yerleştirdiği söyleniyor. Moto G22’nin 4 GB RAM’e sahip olması bekleniyor.

Kamera ünitesinde, yaklaşan Motorola G serisi akıllı telefon, f/1.8 lensli 50 megapiksel ana sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera ünitesine sahip olacak. Kamera kurulumunun ayrıca 180 derecelik görüş alanı ve f/2.2 lens ile 8 megapiksel ultra geniş snapper ve f/2.4 lens ile birlikte 2 megapiksel makro veya derinlik sensörü içerdiği söyleniyor. Selfie’ler için Moto G22’nin f/2.45 lensli 16 megapiksel ön kamera alması bekleniyor. Motorola’nın yaklaşmakta olan telefonda 64 GB dahili depolama alanı paketlediği söyleniyor. Depolamanın bir microSD kart ile genişletilebileceği söyleniyor.

Moto G22’nin 5000 mAh pil içermesi bekleniyor. 185 gram ağırlığında olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G22’nin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör