Mustang Mach-E Tüketici Raporlarının En İyi EV’si Oldu

blank
Mustang Mach-E Tüketici Raporlarının En İyi EV'si Oldu

İçerik: Mustang Mach-E Tüketici Raporlarının En İyi EV’si Oldu

Mustang Mach-E Tüketici Raporlarının En İyi EV’si Oldu. Tesla’nın Model 3’ü, son iki yıldır Tüketici Raporlarının en iyi EV seçimi oldu, ancak yayın yeni bir şampiyon ilan etmeye hazır. CR, Ford’un Mustang Mach-E’sinin EV En İyi Seçimi olarak Model 3’ü devirdiğini açıkladı. Editörlere göre Mustang crossover sadece “daha pratik” olmakla kalmıyor, aynı zamanda daha iyi ilk yıl güvenilirliğine ve temel görevler için birden fazla adım gerektirmeyen “çok daha kolay” bir bilgi-eğlence sistemine sahip. Daha iyi bir sürüş ve azaltılmış gürültü de yardımcı olur.

Ford’un BlueCruise sürücü destek teknolojisi, artık araç puanlarına dahil olan daha etkili bir sürüş izleme sistemi sayesinde Mach-E’ye bir avantaj sağladı. Tesla’nın Otopilot’u, sürücüler uzağa bakarken çalışmak üzere yerleştirildi.

Tüketici Raporları, spor araba benzeri performansı, uzun menzili, şarj ağı ve teknolojisi sayesinde Model 3’ü tavsiye etmeye devam etti. Bununla birlikte, outlet, Mach-E’nin daha doğrudan rakibi Model Y’yi bir EV En İyi Seçimi olarak tavsiye edemedi. Tesla’nın SUV benzeri sürüşü, serideki ortalama araçlardan “çok daha kötü” güvenilirliğe sahip ve ortalama puan alan Model 3’ten belirgin şekilde daha kötü.

Bu, Tüketici Raporları ile yıllardır dostane olmayan bir ilişkisi olan Tesla’yı memnun etmeyecek. İkisinin tartışmalı test sonuçları var ve CR, bazı modeller için geçici olarak önerileri geri çekti. Bununla birlikte, Tesla’nın güvenilirliği hakkında devam eden endişeleri de yansıtıyor. EV üreticisi son aylarda bir dizi geri çağırma yayınladı ve sahipleri sık sık yapı kalitesi sorunları bildirdiler. Bu, Tesla’nın liderliğine tek başına mal olmamış olabilir, ancak kesinlikle şirketin şansına yardımcı olmadı.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mustang Mach-E Tüketici Raporlarının En İyi EV’si Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla, ‘Hayalet Frenleme’ Problemini Araştırdı

Tesla, ‘Hayalet Frenleme’ Problemini Araştırdı. ABD hükümeti, Tesla otomobillerinin otoyollarda beklenmedik bir şekilde fren yaptığına …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör