Snapchat, Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirmenize İzin verecek

blank
Snapchat, Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirmenize İzin verecek

İçerik: Snapchat, Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirmenize İzin verecek

Snapchat, Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirmenize İzin verecek. Snap, yakında tüm kullanıcılara çok istenen ve uzun zamandır beklenen bir özelliği sunacağını söylüyor: ,Snapchat kullanıcı adlarını değiştirmenin bir yolu.

Şirket, kısa süre önce seçeneği test etmeye başladı ve 23 Şubat’tan itibaren iOS ve Android’de herkes için geçerli olacak.

Yeni bir hesap oluşturmadan ve arkadaş listeniz, anılarınız, Snap puanınız vb. ile baştan başlamak zorunda kalmadan kullanıcı adınızı değiştirebileceksiniz. Ancak, kullanıcılar adlarını yılda yalnızca bir kez değiştirebilecekler.

Bunu yapmak için profilinize gidin ve ayarları açın. Kullanıcı Adı’na dokunun ve ardından Kullanıcı Adını Değiştir seçeneğini seçin.

Snap, insanların zamanla büyüdüğünü ve değiştiğini kabul etti. Birçoğu, on yıl önce, belki de genç bir gençken buldukları kötü bir Snapchat kullanıcı adıyla takılıp kalmak istemeyecek. Dolayısıyla bu özellik, kullanıcı adlarında “Gangnam Style” referansı bulunanların kulağına bir müzik gibi gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Snapchat, Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirmenize İzin verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör