Yeni Peugeot 308 Kadınların En Beğendiği Araba Oldu

blank
Yeni Peugeot 308 Kadınların En Beğendiği Araba Oldu

İçerik: Yeni Peugeot 308 Kadınların En Beğendiği Araba Oldu

Yeni Peugeot 308 Kadınların En Beğendiği Araba Oldu. Yeni Peugeot 308, 2022 Kadınlar Dünya Yılın Otomobili Yarışması’nda “Yılın En İyi Şehir Otomobili” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Kusursuz tasarımı, öncü teknolojileri ve üstün performansı ile sınıfının referans modeli olan yeni Peugeot 308, “Kadın Dünyasında Yılın Otomobili” jürisi tarafından “Yılın En İyi Şehir Otomobili” seçildi. WWCOTY’nin 5 ülke ve 56 kıtadan oluşan 40 kişilik jürisi, yeni PEUGEOT modelini “güvenlik, sürüş, teknoloji, tasarım, çevre bilinci ve para için mükemmellik” alanlarında değerlendirdi. 65’te tanıtılan en az 2021 adayı inceleyen uzman jüri üyeleri, “Yılın En İyi Şehir Otomobili” kategorisinde Yeni Peugeot 308’i ödüllendirdi.

Bu prestijli ödülün yanı sıra “Almanya’da 308 Yılın Otomobili” ödülünü de kazanan Yeni Peugeot 2022, “Avrupa’da Yılın Otomobili” finaline kalarak mükemmelliğinin meyvelerini toplamaya devam ediyor. “Ödüller 28 Şubat’ta İsviçre’nin Cenevre kentinde açıklanacak.

Fransız üreticinin kompakt sınıftaki başarılı temsilcisi yeni Peugeot 308, “Kadın Dünyasında Yılın Otomobili” jürisi tarafından “Yılın En İyi Kentsel Otomobili” ödülüne layık görüldü. Kompakt yapısı, akıllı teknolojileri, geniş yaşam alanı ve konforlu sürüş özellikleriyle yeni Peugeot 308, Peugeot müzesinde prestijli bir ödüle daha layık görüldü. kazannagged. Konuyla ilgili yorum yapan Peugeot CEO’su Linda Jackson, “Yeni Peugeot 308’in farklı coğrafi bölgelerden tek kadın üyeler tarafından ‘2022 Yılının En İyi Şehir Otomobili’ seçilmesi, Peugeot’nun stratejik tercihlerinin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.

“Benzersiz görünüm, mükemmel teknoloji, sürüş hissi ve hem elektrikli hem de yanmalı motor yelpazesi, PEUGEOT 308’i dünyanın tüm ülkelerindeki müşteriler için ideal bir seçim haline getiriyor.” “Yılın Kadın Otomobili” jürisinin 56 üyesi, “Şehir Arabası”, “Aile SUV”, “Aile Arabası”, “Büyük SUV”, “Spor Araba” ve “4×4” olmak üzere altı farklı kategoride seçildi. . KazanAnın modellerini belirledikten sonra Mart ayı başında yapılacak finallerde “Kadın Dünyasında Yılın Otomobili” seçecek. Oylamanın sonucu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açıklanacak.

Peugeot, mükemmelleştirilmiş model yelpazesiyle büyümeye devam ediyor. Yeni Peugeot 308 Kazan, ilk sunumundan kısa bir süre sonra, kusursuz özelliklerini “2022 Almanya’da Yılın Otomobili” ve “En İyi Şehir Otomobili” ödülleriyle birincilik ödülleri ile taçlandırmaya devam ediyor. Yeni Peugeot 308, 7 Şubat’ta İsviçre’nin Cenevre kentinde açıklanacak olan “Avrupa’da Yılın Otomobili” ödüllerinde de son 28 finalist arasında yer almayı başardı.

Ancak her yıl yeni marka kimliğiyle büyümeye devam eden Fransız markası, 2021 yılında Peugeot SUV 2008 (“Kentsel SUV” kategorisi) ve Peugeot 208 (“Kentsel Otomobil” kategorisi) modellerinin çifte zaferinin ardından, Yeni Peugeot 308 sadece iki yılda. WWCOTY kazan’da XNUMX. sıra başarı gösterdi.

Kendi sınıfında standartları belirleyen Yeni Peugeot 308; 5 kapılı hatchback ve station wagon olmak üzere iki farklı gövde tipinde üretilmektedir. Peugeot 308, yüksek bir verimlilik seviyesine sahip; Benzinli (110 ve 130 hp) veya dizel (130 hp) motorların yanı sıra şarj edilebilir hibrit (180 ve 225 hp) seçenekleri de sunuluyor.

Gelecek yıl ürün gamına tamamen elektrikli bir model de eklenecek. Peugeot 308’in dış tasarımı gibi iç tasarımı da dikkat çekici. Kaliteye verdiği önem, yeni nesil dijital arayüzler ve daha sezgisel ve doğrudan bir sürüş deneyimi sunan kompakt direksiyon simidi ile öne çıkan Peugeot i-Cockpit’in benzersiz ergonomisi, çarpıcı ve modern bir iç mekan yaratıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Peugeot 308 Kadınların En Beğendiği Araba Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Snapchat, Haritasına Anlık Konum Paylaşımı Ekliyor

Snapchat, Haritasına Anlık Konum Paylaşımı Ekliyor. Snapchat, güvenlik özelliklerini geliştirmek için yeni bir konum paylaşma …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör