Sony, PlayStation VR2 Kulaklığını Tanıttı

blank
Sony, PlayStation VR2 Kulaklığını Tanıttı

İçerik: Sony, PlayStation VR2 Kulaklığını Tanıttı

Sony, PlayStation VR2 Kulaklığını Tanıttı. Sony bugün PlayStation VR2 kulaklığının tam ve bitmiş tasarımını ve ayrıca VR2 Sense denetleyicisinin güncellenmiş görüntülerini sergiledi.

PlayStation Kıdemli Başkan Yardımcısı Hidekai Nishino, PlayStation blogunda hem kulaklığın hem de kumandanın uyumlu tasarımının sanal dünyanın 360 derecelik görünümünü temsil edecek şekilde tasarlandığını açıklıyor.

Görünüm ve hissin, daha yumuşak, vücut dostu bir şekilde de olsa PlayStation 5’in genel havasıyla daha uyumlu hissetmek için tasarlandığını ekledi.

Nishino, ergonomiye büyük önem verildiğini ve test uzmanlarından gelen ilk geri bildirimin olumlu olduğunu yazıyor. Buna ek olarak, kullanıcıların iyi bir göz rahatlığı sağlamasına yardımcı olacak yeni bir lens ayar kadranı ve hava akışını iyileştirmek için yeni havalandırma var.

Yeni ünitenin, orijinal PSVR’ye göre işleri kurmayı ve çalıştırmayı biraz daha kolaylaştırması gereken bir “tek kablo kurulumuna” sahip olduğunu söyleyerek bitirdi.

Ne yazık ki, bunun fiyatlandırma veya başka bir şey üzerinde zincirleme bir etkisi olup olmayacağına dair bir haber yok, ancak şimdilik, ne zaman gelirse gelsin, sahip olunması gereken bu kulaklığa memnun bir şekilde bakacağız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, PlayStation VR2 Kulaklığını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Washington Eyaleti Hacklendi 650.000 Kişinin Verileri Sızdırıldı

Washington Eyaleti Hacklendi 650.000 Kişinin Verileri Sızdırıldı. Müfettişler, bilgisayar korsanlarının, bir eyalet veri tabanının ihlali …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör