Twitch, ‘Luna’da Oynat’ Butonunu Ekledi

blank
Twitch, 'Luna'da Oynat' Butonunu Ekledi

İçerik: Twitch, ‘Luna’da Oynat’ Butonunu Ekledi

Twitch, ‘Luna’da Oynat’ Butonunu Ekledi. Amazon nihayet Twitch izleyicilerinin Luna’da hızlı bir şekilde oyun oynamasına izin vermek için 2020 vaadi üzerinde hareket ediyor.

Nerf Report’un Bryant Chappel ve 9to5Google raporunda olduğu gibi, Twitch, Amazon’un bulut oyun hizmetindeki oyunlara atlamanızı sağlayan bir “Luna’da Oynat” butonu ekledi.

Hizmetin erken erişim programında Luna abonesiyseniz ve Twitch hesabınıza bağladıysanız, Amazon platformu üzerinden sunulan oyunları oynamaya başlama seçeneğini göreceksiniz.

Twitch’ten platform desteği gibi daha fazla ayrıntı istedik. Düğme, Twitch kanallarının sayfalarında değil, yalnızca oyunun genel sayfasında görünür. En azından şimdilik, sevdiğiniz bir yayıncıyı izlerken Rainbow Six Extraction’ı denemeyi unutabilirsiniz.

Arama çabası göz önüne alındığında, ekleme muhtemelen Luna’ya fazla ilgi göstermeyecek. Yine de, Luna’yı Amazon’un orijinal kusursuz Twitch entegrasyonu vizyonuna bir adım daha yaklaştırıyor.

Ayrıca, Amazon’a Stadia’ya göre hafif bir avantaj sağlıyor. Google henüz kendi oyun akış hizmetini YouTube’a tam olarak bağlamadı ve 2021’de yalnızca Crowd Play’i (bir YouTube akışından çevrimiçi oyunlara katılma) etkinleştirdi. Twitch’in yakın gelecekte ‘Play on Luna’ erişimini genişletmesi sizi şaşırtmasın.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitch, ‘Luna’da Oynat’ Butonunu Ekledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Skype’tan Artık Acil Durum Numaraları Aranabilecek

Skype’tan Artık Acil Durum Numaraları Aranabilecek. Skype’ın acil durum çağrılarını etkinleştirme hamlesi birkaç sınırlama ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör