Samsung Galaxy S21 Serisi Renk Seçenekleri Belli Oldu

blank
Samsung S21'in Bazı Gizli Özellikleri

İçerik: Samsung Galaxy S21 Serisi Renk Seçenekleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S21 serisi yeni görseller, Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinden önce yeni renk seçenekleri önermek için çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sunumlar, Samsung Galaxy S21 + ‘nın toplam beş farklı renge sahip olabileceğini öne sürerken, Galaxy S21 Ultra, daha önce söylentilere konu olan Phantom Black ve Phantom Silver ile birlikte kamera muhafazasında karbon fiber benzeri bir kaplama ile üç ek renkte gelebilir. Ayrı olarak, Galaxy S21 serisine yönelik ön sipariş teklifleri sızdırıldı. Galaxy S21 + ‘ın perakende kutusu da sızdırıldı, bu da kutu içi şarj cihazı ve kulaklıkların bulunmadığını gösteriyor.

WinFuture.de’den Roland Quandt, Samsung Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra’nın yeni renklerini belirten renderları tweetledi. Çizimler, Galaxy S21 + ‘in bronz ve kırmızı renk versiyonlarında gelebileceğini öne sürüyor – daha önce söylentilere göre Phantom Black, Phantom Silver ve Phantom Violet ile birlikte. İki yeni renk en azından başlangıçta normal Galaxy S21’de gelmeyebilir, ancak bu modelin Phantom Pink modelinin yanı sıra üç renk seçeneği de alacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S21 Ultra taze çizimler ise mavi, kahverengi ve gri renk seçenekleri sunuyor. Bunlar, halihazırda söylenti değirmeninin bir parçası olan Phantom Black ve Phantom Silver renklerinin yanında gelmesi muhtemeldir. Galaxy S21 Ultra’nın yeni önerilen üç renk çeşidi, kamera muhafazasında karbon fiber benzeri desene sahip görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 Serisi Renk Seçenekleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör