Yeni Realme Laptop,Tablet ve Telefon 15 Haziranda Geliyor

blank
Yeni Realme Laptop,Tablet ve Telefon 15 Haziranda Geliyor

İçerik: Yeni Realme Laptop,Tablet ve Telefon 15 Haziranda Geliyor

Yeni Realme Laptop,Tablet ve Telefon 15 Haziranda Geliyor:

Realme GT 5G, 15 Haziran’da küresel bir etkinlikte piyasaya sürülecek. Telefonun yanı sıra, şirketin portföyünü yeni kategorilere genişleterek yeni bir dizüstü bilgisayar ve tablet de piyasaya sürmesi bekleniyor. Hindistan ve Avrupa için Realme CEO’su Madhav Sheth’in yeni bir teaser’ı, yeni cihazların gelişiyle ilgili daha fazla ipucu verdi. Teaser, Realme GT küresel lansman etkinliği sırasında bir dizüstü bilgisayar ve tabletin tanıtılacağını gösteriyor. Dizüstü bilgisayarın Realme Book ve tablet Realme Pad olarak adlandırılacağı söyleniyor.

Sheth, 15 Haziran’da Realme GT 5G lansmanının yanı sıra yeni ‘ürün kategorilerinin’ gelişini duyurmak için Twitter’a gitti. Tweetinde şöyle yazıyor: “Çalışıyorduk ve bazı heyecan verici yeni ürün kategorileri hakkında ipuçları verdik. #realmeGT Global Lansmanı’nda yaklaşan başka bir sürprize hazır olun! Hepinizin tahmin ettiğini biliyorum. Cevaplarınızla cevap verin.”Daha önce sızdırılan Realme Book dizüstü bilgisayarın birkaç görüntüsü, modelin MacBook tasarımından ilham aldığını gösteriyor.

Alüminyum gövdeye ve 3:2 en boy oranına sahip bir ekrana sahip olduğu bildiriliyor. Hoparlör ızgarası, havalandırma için deliklerle altta yer alır. Ekranı çevreleyen ince çerçeveler ve üstte bir Realme logosu var. Realme Pad’in sızdırılmış bir görüntüsü, ince bir yan profil, iPad Pro’nunkine benzer keskin kenarlar ve kamera modülünde küçük bir çıkıntı olduğunu gösteriyor. Aynı şeyi son teaserda da görmek mümkün.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Realme Laptop,Tablet ve Telefon 15 Haziranda Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Mi 11 Lite Haziran’da Lansman Yapacak

Mi 11 Lite Haziran’da Lansman Yapacak: Mi 11 Lite’ın Flipkart kullanılabilirliği, e-ticaret web sitesinde özel …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör