Amazon Kalp Atış Verilerini Başka Uygulamalarla Paylaşabilir

blank
Amazon Kalp Atış Verilerini Başka Uygulamalarla Paylaşabilir

İçerik: Amazon Kalp Atış Verilerini Başka Uygulamalarla Paylaşabilir

Amazon Kalp Atış Verilerini Başka Uygulamalarla Paylaşabilir. Giyilebilir bir cihaz olarak, Amazon’un Halo bilekliği, satın alabileceğiniz bir fitness takipçisi kadar sadedir.

Bir ekran içermiyor ve tartışmalı ton algılama özelliğini etkinleştiren iki mikrofonun dışında, Apple Watch gibi cihazlara girdiğini gördüğümüz daha gelişmiş sensörlerin çoğundan vazgeçiyor.

Ancak bugünden itibaren, çeşitli üçüncü taraf uygulamalar ve fitness ekipmanları arasında kalp atış hızınızın bir katmanını görmek için Halo Band’ı kullanabilirsiniz.

Lansman sırasında entegrasyon, iFit ve Openfit gibi yazılımlara ek olarak NordicTrack ve CLBMR gibi markaların makineleriyle çalışır. Özelliği etkinleştirmek için Amazon Halo uygulamasında ayarlar menüsünü açın ve “Kalp Hızı Paylaşımı” seçeneğini bulun.

Apple Watch’ın GymKit işleviyle tam olarak eşleşmese de, kalp atış hızı paylaşımının dahil edilmesi Halo Band’ı daha çok yönlü hale getirmeli ve bu, giyilebilir cihazların umutsuzca ihtiyaç duyduğu bir şey.

Daha tartışmalı özelliklerini geçtikten sonra, Halo ile ilgili sorun göze çarpmamasıdır. Aslında, platformun en iyi özelliklerinin çoğu, beraberindeki Halo uygulamasında bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon Kalp Atış Verilerini Başka Uygulamalarla Paylaşabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hangi Tip Covid-19 Antikor Test Kitleri Daha İyi Çalışıyor

Hangi Tip Covid-19 Antikor Test Kitleri Daha İyi Çalışıyor Yakın Doğu Üniversitesi araştırmacılarının ABD Gıda …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör