iPhone 12 İçin Hızlı Bir Değerlendirme

blank
iPhone 12 İçin Hızlı Bir Değerlendirme

İçerik: iPhone 12 İçin Hızlı Bir Değerlendirme

iPhone 12, Apple’ın yalnızca arada bir piyasaya sürdüğü türden bir ürün – farklı görünen, temelde yeni bir teknoloji üzerine inşa edilen ve nihayetinde gelecek yıllar için gelecekteki iPhone’ların temelini oluşturacak türden bir telefon.

O halde, büyük olasılıkla çoğu insanın satın alacağı yeni iPhone’un da başarılı olması muhtemel gözüküyor. iPhone 12 çekici yeni bir tasarıma, 5G’ye basit ve eksiksiz bir yaklaşıma, iyi kameralara ve geçmiş iPhone modellerine göre daha iyi performansa sahip.

Ancak neredeyse her yıl yeni bir model tanıtan Apple bazı yenilikleri gelecek iPhone modelleri için saklıyor bu nedenle iPhone 12 mükemmel bir telefon değil. Düşük miktarda temel depolama alanı ve kutuda bulunan şarj cihazının olmaması, bu iPhone’un başlangıçta göründüğü kadar ucuz olmadığı anlamına geliyor. Ek olarak, süper keskin dijital yakınlaştırma ve hızlı yenileme hızı ekranları gibi Android dünyasından çıkan en iyi özelliklerden bazıları yeni iPhone’da bulunmuyor.

blank
Büyük bataryası, olağanüstü kameraları ve şimdiye kadar bir iPhone’daki en iyi ekranı ile iPhone 12 başarılı bir Apple ürünü.

Artıları

  • Modern Tasarım ve Yenilikçi Dizayn
  • Olağan Üstü Kamera
  • 5G desteği

Eksileri

  • Büyük Kamera Çıkıntısı
  • Fiyatı-Ulaşılabilirlik Seviyesi
0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 12 İçin Hızlı Bir Değerlendirme

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi. Trump, destekçileri tarafından 6 Ocak’ta ABD Başkenti’nin ölümcül kuşatmasının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör