Lenovo’nun Yeni Oyun Telefonu 720Hz Yanıt Oranına Sahip

blank
Lenovo'nun Yeni Oyun Telefonu 720Hz Yanıt Oranına Sahip

İçerik: Lenovo’nun Yeni Oyun Telefonu 720Hz Yanıt Oranına Sahip

Lenovo’nun Yeni Oyun Telefonu 720Hz Yanıt Oranına Sahip:

Engebeli bir başlangıca rağmen, telefon üreticileri oyun cihazlarından vazgeçmediler. Xbox Game Pass ve Google Stadia gibi bulut oyun hizmetlerinin ortaya çıkmasıyla canlanan ASUS ve Çinli Nubia gibiler, hareket halindeyken oyun oynamak için tasarlanmış güçlü cihazlar piyasaya sürdü. Şimdi Lenovo, geçen yılki ilk oyun telefonunun takibi ile arenaya geri dönüyor. Yeni Legion Phone Duel 2, orijinalin manzara kullanımına odaklanmasını koruyor, ancak bir gamepad hissine yaklaştırmak için toplam sekiz sanal anahtar ekleyerek kontrolleri ikiye katlıyor.

“Sekizli tetikleyicileri” dört ultrasonik omuz tuşu, iki arka ve iki ekran içi temas noktası içerir. Bunlar, 720Hz dokunmatik örnekleme hızı ile eşleştirilmiştir (ASUS ROG Phone 5 ve Nubia Red Magic 6’nın sunduğu yanıt ve doğruluk oranının iki katından fazla). Lenovo, kurulumun yatay olarak tutulduğunda bir oyuncunun doğal tutuşuna uyacak şekilde tasarlandığını ve hız önemli olduğunda savaşta daha fazla eylem gerçekleştirmenize izin verdiğini söylüyor.

Elbette, yeni Lejyon’un onları destekleyecek özelliklere sahip olmaması durumunda, bu kontrollerin hiçbiri önemli olmayacaktı. Lenovo’nun cihazı, oyun odaklı rakiplerinin yanı sıra Qualcomm Snapdragon 888 kulübüne katılan en son cihaz. Ayrıca, ASUS ROG 5 ile eşleşen, ancak en son Nubia’nın 165Hz’sinin altında kalan orijinal Legion’un pürüzsüz 144Hz yenileme oranını da koruyor. (Yan taraftaki ilginç açılır selfie kamerası da geri döndü, ancak 20MP’den 44MP’ye yükseltildi). 6,92 inç AMOLED full HD ekran, ASUS ROG 5’ten biraz daha büyüktür ve aynı zamanda HDR 10+ özelliğini destekler.

Legion, daha uzun süre oyun oynadığınız zamanlar için ikiz turbo fanlarla çalışan bir soğutma sistemine sahiptir. Lenovo ayrıca telefonun işlemcisini ortaya sıkıştırdı, böylece parmaklarınız yatay modda çok fazla ısı hissetmez. Yeni telefon aynı zamanda daha hızlı 90W hızlı şarj ve iki USB-C bağlantı noktası ile birlikte 5.500mAh güç (selefinden yüzde 10 daha fazla) sunmak için bir araya gelen çift pilleri de içeriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lenovo’nun Yeni Oyun Telefonu 720Hz Yanıt Oranına Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü

Huawei HarmonyOS, Akıllı Telefonlar İçin Piyasaya Sürüldü: Huawei, akıllı telefonlar için tescilli HarmonyOS’un Çarşamba günü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör