Instagram Bilgisayarınızdan Gönderi Oluşturmanıza İzin Verecek

blank
Instagram Bilgisayarınızdan Gönderi Oluşturmanıza İzin Verecek

İçerik: Instagram Bilgisayarınızdan Gönderi Oluşturmanıza İzin Verecek

Instagram Bilgisayarınızdan Gönderi Oluşturmanıza İzin Verecek:

Instagram sonunda masaüstü web’den gönderiler oluşturmanıza izin verecek. Sosyal ağ, dünya çapındaki kullanıcıların bilgisayar tarayıcılarından fotoğraf ve kısa videolar (bir dakikadan kısa) yayınlama seçeneğine sahip olacağı 21 Ekim’de sona erecek bir dizi güncelleme yayınlıyor. Tabii ki telefonunuzu elinize almak istemiyorsanız bu yararlıdır, ancak pahalı kameralarından daha iyi yararlanmak isteyen işletmeler ve meraklılar için özellikle yararlı olabilir.

Mobil kullanıcılar için de birçok güncelleme var. Bugün (19 Ekim) kullanıma sunulan bir İşbirliği testi özelliği, iki kişinin gönderileri ve Makaraları birlikte yazmasına olanak tanır. Sadece onları dahil etmek için etiketleme ekranından başka birini davet etmeniz gerekiyor. Her iki kullanıcının takipçileri gönderiyi görecek ve hatta görüş, beğeni ve yorumları paylaşacak. Bunun süperstar takımlardan sponsorlu gönderilere kadar her şey için değerli olabileceğini söylemek yanlış olmaz.

blank

20 Ekim’de yapılacak başka bir test, kar amacı gütmeyen bağış kampanyalarını doğrudan yeni gönderi düğmesinden başlatmanıza olanak tanıyacak ve hayırseverlik çabalarını basitleştirecek. Herkes 21 Ekim’de Superbeat (ritimle uyumlu özel efektler) ve Dynamic Lyrics (parça ile akan 3D şarkı sözleri) dahil olmak üzere yeni müzik odaklı Reels efektlerini görecek. Diğer eklemeler kadar gösterişli değiller, ancak içeriği düzenlemek yerine paylaşmaya odaklanmanıza yardımcı olabilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram Bilgisayarınızdan Gönderi Oluşturmanıza İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör