Lenovo Legion Y90’ın Temel Özellikleri Açıklandı

blank
Lenovo Legion Y90'ın Temel Özellikleri Açıklandı

İçerik: Lenovo Legion Y90’ın Temel Özellikleri Açıklandı

Lenovo Legion Y90’ın Temel Özellikleri Açıklandı : Lenovo Legion Y90, arka tasarımı bu ayın başlarında şirket tarafından özellikleri tanıtılan yeni bir akıllı oyun telefonu olarak piyasaya sürüldü. Şimdi, Weibo’da ortaya çıkan bir rapora göre, telefonun bazı önemli özelliklerini ortaya çıktı. Söylentiye göre, Legion Y90’ın 144Hz yenileme hızına sahip 6.92 inç ekrana sahip olacağından bahsediliyor.

Ayrıca telefon, Çin’in 3C sertifika web sitesinde de görüldü. İddia edilen liste, bu oyun akıllı telefonunun 68W hızlı şarj desteğiyle piyasaya sürüleceğini kullanıcılara açıkladı. Çin teknoloji devi henüz bu telefon için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı.

Bir haber ajansına göre Lenovo Legion Y90, 144Hz yenileme hızına ve 720Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6.92 inç ekran ile kullanıcılara sunulacak. Bu sızıntı, Lenovo’nun bu teklifinin 68W hızlı şarj desteği ile geleceğini belirten önceki raporla örtüşüyor. Ayrıca telefonun 5.500 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Bu oyun akıllı telefonunun Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklendiğine inanılıyor. 18 GB RAM barındırıyor ve 4 GB sanal RAM içeriyor. Legion Y90’ın 512 GB dahili depolama ile gelmesi bekleniyor.

Lenovo, yakın zamanda Weibo hesabında, yakında çıkacak olan bu akıllı telefonun bazı tasarım özelliklerini onaylayan bir tanıtım videosu yayınladı. Legion Y90’ın Lenovo Legion Phone Duel 2’ye benzeyen arka panelini gösterdi. Bu oyun telefonu, şirketin Legion logosu şeklinde bir RGB ışığına sahip olacak. Tanıtımda ayrıca ön panelini kısaca sergiledi. Üstte ince bir çerçeveye sahip düz bir ön panele sahip gibi görünüyor. Çerçeve muhtemelen hoparlör ızgarasını ve sağ üst köşede bir selfie kamerasını barındıracak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lenovo Legion Y90’ın Temel Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör