Nokia “Quicksilver”, Android 11 ile Geekbench’te Listelendi

blank
Nokia "Quicksilver", Android 11 ile Geekbench'te Listelendi

İçerik: Nokia “Quicksilver”, Android 11 ile Geekbench’te Listelendi

Nokia “Quicksilver”, Android 11 ile Geekbench’te Listelendi:

Geekbench’te kod adı “Quicksilver” olan bir Nokia akıllı telefon tespit edildi. Raporlar, cep telefonunun Nokia cep telefonlarının lisans sahibi HMD Global’in yaklaşan Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) piyasaya sürmeyi planladığı cihazlardan biri olabileceğini ve görüntüleri yakın zamanda bir ihbarcı tarafından sızdırılan Nokia 6.3 / 6.4 olabileceğini gösteriyor. Görüntülere göre, telefon su damlası tarzı bir çentik, dörtlü arka kamera kurulumu ve 6.45 inç düz ekran alabilir. Ayrıca özel bir Google Asistan düğmesi de olabilir.

Geekbench’teki listeye göre, Nokia “HMD Global Quicksilver” Android 11’i kutudan çıkarır ve 6 GB RAM ile birlikte gelir. Tanımlanamayan bir Qualcomm işlemci ile listelenen telefon, tek çekirdekte 471 puan ve çok çekirdekli testlerde 1.500 puan alıyor. Ancak Nashville Chatter’daki bir rapor, Nokia ‘Quicksilver’ın Qualcomm Snapdragon 690G SoC ile ilişkilendirilen Adreno 619 GPU ile birlikte geleceğini söylüyor. Rapor ayrıca cep telefonunun Nokia 6.4 5G olarak adlandırılabileceğini gösteriyor.

Kısa süre önce, haberci Steve Hemmerstoffer, yani OnLeaks, Nokia 6.3 veya Nokia 6.4 olarak adlandırılabileceğini iddia ettiği bir akıllı telefonun resimlerini paylaştı. Telefonun Nokia 6.2’nin halefi olacağını söyledi. Su damlası tarzı çentikli 6.45 inç düz ekrana sahip olduğu iddia ediliyor. Arka tarafta, akıllı telefonun dairesel bir muhafaza içine yerleştirilmiş dörtlü bir kamera sistemi alması bekleniyor.

GSMArena tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapor, Nokia 6.3 / Nokia 6.4’ün dörtlü kamera kurulumlarının 24 megapiksel birincil sensöre, ultra geniş açılı lensli 12 megapiksel sensöre ve 2 megapiksel sensöre sahip olacağını iddia eden önceki söylentilere atıfta bulunuyor. bir makro lens ve 2 megapiksel derinlik sensörü ile. Telefon ayrıca güç düğmesine yerleştirilmiş yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ve özel bir Google Asistan düğmesi ile birlikte gelebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia “Quicksilver”, Android 11 ile Geekbench’te Listelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör