Yeni iPhone 13’ü Gelecek Eylül Ayında Görebiliriz

blank
Yeni iPhone 13'ü Gelecek Eylül Ayında Görebiliriz

İçerik: Yeni iPhone 13’ü Gelecek Eylül Ayında Görebiliriz

Yeni iPhone 13’ü Gelecek Eylül Ayında Görebiliriz:

Hazırlanmak! iPhone 13 büyük girişini Eylül ayında yapabilir. Henüz Apple’dan resmi bir açıklama duymadık, ancak söylentilere göre Apple’ın en yeni akıllı telefonu, teknoloji devinin sonbahar etkinliğinin bir parçası olarak Apple Watch 7 ve AirPods 3 ile birlikte gelecek ay görücüye çıkabilir.

Geçen yılki iPhone 12 duyurusuna benzer şekilde, iPhone 13 etkinliği yalnızca çevrimiçi olabilir. Bloomberg’den Mark Gurman, Temmuz ayındaki Power On haber bülteninde, Apple’ın bir sonraki etkinliğinin, teknoloji devinin artan COVID-19 vakaları nedeniyle yüz yüze çalışmaya dönüşünü erteleme yönündeki söylentileri nedeniyle tamamen sanal olacağını belirtti.

Apple başlangıçta tüm çalışanların Eylül ayından itibaren haftada üç gün ofise gelmeleri gerektiğini söyledi. Gurman, Apple’ın Eylül zaman dilimine sadık kalsaydı, yüz yüze bir iPhone 13 etkinliğinin “makul” olacağını söyledi. Şimdi, başka bir yalnızca çevrimiçi etkinlik bekliyor.

Etkinlik tamamen sanal olsa da, analist Ming-Chi Kuo’ya göre yeni telefonun dört versiyonunu görmeyi bekliyoruz: iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max.

Apple’ın 2021’deki ilk etkinliği, yeni iPad’ler, renkli iMac’ler, mor bir iPhone 12 ve AirTags izleyicileri gördüğümüz Nisan ayında gerçekleşti. Ardından, iOS 15’in ilk görüntüsünü yakaladığımız Haziran ayında WWDC geldi. Her iki etkinlikte de iPhone 13’te Apple’dan bir haber yoktu.

blank

Ancak kimse iPhone 13’ün bu kadar erken duyurulmasını beklemiyordu. Peki Apple’ın bir sonraki amiral gemisi telefonlarını ne zaman tanıtmasını bekleyebiliriz? Apple henüz herhangi bir iPhone 13 etkinlik tarihine dair ipucu vermedi. Bununla birlikte, Apple’ın geçmişine dayanarak, şirketin iPhone etkinliklerinin ne zaman gerçekleşeceğini genellikle tahmin edebilir ve buna dayalı olarak bir çıkış tarihi konusunda eğitimli bir tahminde bulunabiliriz.

Pandemi 2020 için olağan rotayı değiştirirken, üretim gecikmeleri nedeniyle sekiz yıl içinde iPhone’suz ilk Eylül Apple etkinliğini işaret ederken, Kuo 2021’in şirketin tipik ritmine geri döneceğini tahmin ediyor. Tedarik zinciri bilgilerine dayanan 24 Mart tarihli bir rapor da iPhone 13’ün Eylül ayının sonlarına ait çıkış tarihine işaret ediyor. Ve DigiTimes’ın Nisan ayındaki bir raporu, telefonların yeni çiplerinin üretiminin programın ilerisinde olduğunu ve telefonun piyasaya sürülmesini tanıdık, COVID öncesi bir zaman çizelgesine geri getirmesi gerektiğini söyleyen endüstri içerdekilerinden alıntı yaptı.

Devamını oku: iPhone 13’ün ne kadara mal olacağı da dahil olmak üzere şimdiye kadar duyduğumuz her iPhone 13 söylentisi

Tüm bunlar doğruysa, Eylül ayında bir etkinlikte iPhone 13’e ilk kez bakmayı bekleyebiliriz.

MacRumors tarafından bildirilen yatırımcılara yönelik bir notta, Wedbush Securities analisti Daniel Ives, Apple’ın iPhone 13’ü “Eylül ayının üçüncü haftasında” piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. Bu, 13 Eylül Pazartesi ile 20 Eylül Cuma arasında bir süre anlamına gelir.

Apple genellikle etkinliklerini salı veya çarşamba günleri gerçekleştirir ve iPhone’un çıkış tarihleri ​​genellikle Apple’ın yeni cihazları duyurmasından yaklaşık bir buçuk hafta sonra belirlenir. Bu doğruysa ve Ives doğruysa, iPhone 13 14 Eylül Salı veya 15 Eylül Çarşamba günü piyasaya sürülebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPhone 13’ü Gelecek Eylül Ayında Görebiliriz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör