iOS 15.1.1 iPhone 13 Serisi İçin Yayınlandı

blank
iOS 15.1.1 iPhone 13 Serisi İçin Yayınlandı

İçerik: iOS 15.1.1 iPhone 13 Serisi İçin Yayınlandı

iOS 15.1.1 iPhone 13 Serisi İçin Yayınlandı:

Apple, iPhone 12 ve iPhone 13 kullanıcıları için iOS 15.1.1 güncellemesini yayınladı. Sürüm notu, güncellemenin söz konusu iPhone modellerinde çağrı bırakma performansını iyileştirdiğini belirtildi. Bu nedenle bu güncelleme yalnızca iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinde sunulmakta. Apple, destek sayfasında diğer iPhone’ların bu güncelleme için uygun olmadığını belirtiyor. Bu, yalnızca iPhone 12 ve iPhone 13 serisindeki arama performansını iyileştirmeye odaklanan küçük bir güncelleme.

iPhone 13 ve iPhone 12 serisi kullanıcıları, OTA güncellemesi aracılığıyla iOS 15.1.1 güncellemesini alıyor. Güncelleme, iPhone 13 ünitelerimizden birine geldi. Güncellemenin boyutu 1.44GB olarak listeleniyor. Tüm kullanıcıların güçlü bir Wi-Fi bağlantısı kullanarak en son yazılıma güncelleme yapmaları öneriliyor. Ayrıca, yükleme işlemine başlamadan önce bir yedekleme yaptığınızdan emin olun.

Belirtildiği gibi, en son iOS 15.1.1 güncellemesinin sürüm notu çok kısa. Sadece güncellemenin “iPhone 12 ve iPhone 13 modellerinde çağrı bırakma performansını iyileştirdiğini” belirtiyor. Henüz güncellemeyi almamış olanlar Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme‘ye giderek manuel olarak kontrol edebilir ve ardından sayfanın alt kısmında bulunan “İndir ve Yükle” seçeneğine basabilir.

Apple’ın ayrıca tüm uyumlu iPhone kullanıcıları için bir sonraki iOS 15.2 güncellemesi üzerinde çalıştığı söyleniyor. Cupertino devi geçtiğimiz günlerde iOS 15.2 için üçüncü betayı test amacıyla geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, Apple Music kullanıcılarının çalma listelerinde arama yapmasına izin veriyor. Ayrıca, Kamera ayarlarına yeni bir Makro Denetimi geçişi ekledi ve Apple, iOS 15.2 beta 3’te iCloud Private Relay ifadesini bile netleştirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iOS 15.1.1 iPhone 13 Serisi İçin Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör