14 Gün Pil Ömrüne Sahip Huawei Watch GT Runner Piyasaya Sürüldü

blank
14 Gün Pil Ömrüne Sahip Huawei Watch GT Runner Piyasaya Sürüldü

İçerik: 14 Gün Pil Ömrüne Sahip Huawei Watch GT Runner Piyasaya Sürüldü

14 Gün Pil Ömrüne Sahip Huawei Watch GT Runner Piyasaya Sürüldü:

Huawei Watch GT Runner, Çarşamba günü Çin’de piyasaya çıktı. Çinli teknoloji devinin yeni akıllı saatinin fiziksel olarak aktif kullanıcılar için tasarlandığı iddia ediliyor. Geçen ayın sonlarında piyasaya sürülen Huawei Watch GT 3’ün daha sportif, daha hafif bir versiyonu olarak görülüyor. Huawei Watch GT Runner, 1.43 inçlik yuvarlak bir AMOLED ekrana sahip ve kalp atış hızı sensörü ve kan oksijen doygunluğu (SpO2) sensörü gibi bir dizi sağlık izleme özelliğini kullanıcılara sunuyor. Huawei Watch GT Runner ayrıca 100’den fazla spor moduna sahiptir.

Huawei Watch GT Runner, HarmonyOS yazılımını çalıştırıyor ve 46 mm kadranlı yuvarlak 1,43 inç (466×466 piksel) AMOLED dokunmatik ekran. Sağ tarafta iki düğme bulunur ve üst düğme aynı zamanda bir kadran olarak ikiye katlanır. Çinli teknoloji devinin yeni akıllı saati, TruSeen 5.0+ kalp atış hızı izleme, kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme, uyku ve stres izleme yoluyla kullanıcının sağlığını izleyen bir dizi özelliğe sahiptir. Ayrıca, 100’den fazla spor moduna da sahip.

Huawei Watch GT Runner’daki bağlantı seçenekleri, 2,4 GHz bantlı Bluetooth v5.2 ve NFC’den oluşuyor. Ayrıca bluetooth aramayı destekler ve akıllı telefonlara bağlanmak için en az Android 6.0 veya iOS 9.0 gerektirir. Yerleşik sensörler arasında jiroskop, ivmeölçer, pusula, jeo-manyetik sensör, hava basıncı sensörü ve yukarıda belirtilen sağlık izleme sensörleri bulunur. Huawei akıllı saat, toza ve suya dayanıklılık (50 metreye kadar) için IP68 derecesine sahiptir.

Huawei Watch GT Runner, tipik kullanımda 14 güne kadar ve yoğun kullanımda 7 güne kadar dayanabilen 451 mAh pil içerir. Huawei, 2 saat içinde tamamen şarj edilebileceğinden bahsediyor. Akıllı saat 46,4×46.4x11mm ölçülerinde ve kayışsız yaklaşık 38,5 gram ağırlığında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 14 Gün Pil Ömrüne Sahip Huawei Watch GT Runner Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör