Çocuklara Özel Samsung Galaxy Tab A Kids Tanıtıldı

blank
Çocuklara Özel Samsung Galaxy Tab A Kids Tanıtıldı

İçerik: Çocuklara Özel Samsung Galaxy Tab A Kids Tanıtıldı

Çocuklara Özel Samsung Galaxy Tab A Kids Tanıtıldı:

Samsung, Rusya’da Galaxy Tab A7 Lite’ın çocuklara yönelik bir sürümünü yayınladı. Samsung Galaxy Tab A Kids adlı tablet, Rusya’da bir çocuk markası olan Smeshariki ile işbirliği içinde piyasaya sürüldü. Tablet, Lego gibi ortak markalardan 20’den fazla eğitim ve eğlence uygulaması önceden yüklenmiş olarak gelecek. Tablet ayrıca çocukları hikayeler, müzikler ve oyunlarla eğlendirmek için programlanmış Marusia adlı bir dijital asistan ile özel bir arayüze sahip olacak. Samsung Galaxy Tab A Kids, parlak renkli bir koruyucu kılıf/stand ile birlikte gelecek.

Daha önce de belirtildiği gibi Samsung Galaxy Tab A Kids, özellikle çocuklar için tasarlanmış bir arayüze sahip olacak. Ayrıca erişimi sınırlamak ve çocuklara sunulan içerik türünü yapılandırmak için ebeveyn denetimleri de içerecek. Tablet, kazara düşmelere karşı korumak için darbeye dayanıklı bir kılıfla birlikte gelecek.

Samsung Galaxy Tab A Kids, tüm gün boyunca aktif kullanım sürdüğü iddia edilen 5.100mAh pile sahip olacak. Tablet, azaltılmış çerçeveli 8.7 inç TFT dokunmatik ekran ile piyasaya sürülecek. Ekran 1.340×800 piksel çözünürlük sunacak. Galaxy Tab A7 Lite’a güç sağlayan MediaTek Helio P22T SoC olduğuna inanılan 2.3GHz sekiz çekirdekli bir yonga setini paketleyecek şekilde listeleniyor.

Optik açısından tablet, otomatik odaklamalı 8 megapiksel birincil kameraya sahip. Birincil kamera, 30 fps’de full HD videolar kaydedebilir. Ayrıca, tablet 2 megapiksel ön kamera ile donatılmıştır.

Samsung Galaxy Tab A Kids, Bluetooth v5.0 bağlantısını da destekleyen, yalnızca Wi-Fi özellikli bir tablettir. 3 GB RAM ve 32 GB dahili belleğe sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Çocuklara Özel Samsung Galaxy Tab A Kids Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör