Tesla’nın Tatil Güncellemesi Yeni Bir Özellik İçeriyor

İçerik: Tesla’nın Tatil Güncellemesi Yeni Bir Özellik İçeriyor

blank

Noel sabahı için tam zamanında, Tesla’nın 2020 Tatil Güncellemesi, Firmware 2020.48.25 geldi ve beklenen bazı eğlenceli yeni özelliklere ek olarak, Elon Musk ve Co., kullanıcı deneyimi değişiklikleri, daha fazla oyun ve bazı yararlı yükseltmelerden oluşan bir destek sundu. görselleştirmeler. Bununla birlikte, belirli bir yeni özellik muhtemelen biraz tartışmalı olabilir – ve sadece Tesla sahipleri için değil.

Aslında bir Tesla kullanmasanız bile, güncellemenin yeni “Boombox” modunun etkinleştirdiği özelliklerin alıcı ucunda olabilirsiniz, bu da Tesla sürücülerinin Model S, Model X, Model 3 veya Model Y’nin boynuzlarını özelleştirmelerine olanak tanır. . Doğru, şimdi Tesla’nızın korna çalmasını keçi, alkış, La Cucaracha veya osuruk gibi diğer ses efektleri arasında yapabilirsiniz. Bir USB anahtarı kullanarak beş adede kadar kendi özel sesini bile ekleyebilirsiniz. Kullanıcı tarafından seçilen ses, geleneksel korna çalmadan sonra çalar. Musk, Cuma öğleden sonra Twitter hesabında ses efekti yükseltmesini lanse etti:

En son Tesla yazılım güncellemesi ile korna sesini Keçi, Yılan, Saksofon veya tatil jingle olarak değiştirin!

Boombox ayrıca, ister direksiyonun arkasında olun ister aracınız Çağırma modunda park halindeyken veya etrafta çekilirken Tesla’nızın hareket halindeki farklı EV sürüş sesleri çıkarmasını sağlar. Başka bir deyişle, muhtemelen sokakta yürüyüp yaklaşan bir Star Wars TIE savaşçısını veya Clydesdale’i duyana kadar, sadece arkanızı dönüp Model Y ile yuvarlanan biri olduğunu fark edene kadar uzun sürmez. Bunu görebiliyoruz. Bu özellik, Tesla sahipleri ve seyirciler için anlık olarak eğlenceli olmasının yanı sıra, Boombox’ın yayalar, bisikletliler ve diğer sürücüler için hızla sinir bozucu veya dikkat dağıtıcı hale geleceğini tahmin etmek de kolaydır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla’nın Tatil Güncellemesi Yeni Bir Özellik İçeriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör