Google, Joe Biden’ın Göçmenlik Çabalarını Destekliyor

blank
Google, Joe Biden’ın Göçmenlik Çabalarını Destekliyor

İçerik: Google, Joe Biden’ın Göçmenlik Çabalarını Destekliyor

Alphabet’ten Google, Başkan Joe Biden’in yeni bir ABD göçmenlik yasasını geçirme çabalarını destekleyeceğini ve tehdit altındaki bir hükümet programı altında yasal iş arayan göçmenlerin başvuru ücretlerini karşılamaya yardımcı olacağını söyledi.

Google Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Çocukluk Gelişleri İçin Ertelenmiş Eylem programı kapsamında iş arayan yaklaşık 500 genç göçmenin başvuru ücretlerini ödeyeceğini söyledi.

Google ve diğer büyük ABD’li işverenlerin, giden Başkan Donald Trump’ı göçmenlik politikasını kısıtlamak ve şirketlerin yabancı işçi çalıştırma kabiliyetini baltalamakla eleştirdiği dört yıldan beri geride bıraktık.

Biden geçen hafta, 20 Ocak’ta göreve başlar başlamaz, belirsiz bir göçmenlik yasasını Kongre’ye “derhal” teklif edeceğini söyledi. Biden’in Demokrat Partisi Kongre’yi kontrol edecek ve fikirlerinin yasalaşma şansını artıracak.

“Yeni Kongre ve gelecek Yönetimin, Amerikan rekabet gücünü artıran, göçmen işçilere ve işverenlere daha fazla güvence veren ve daha iyi ve daha insancıl göç sürecini ve sınır güvenliği uygulamalarını destekleyen istihdama dayalı vize programlarını iyileştiren kapsamlı göç reformunu geçme çabalarını destekleyeceğiz. , “Google kıdemli başkan yardımcısı Kent Walker bir blog gönderisinde dedi.

Walker, Google’ın hayırsever kolunun, çocukların çalışma izinlerini güvence altına almaları ve ertelenmiş eylem programını veya DACA’yı kullanarak sınır dışı edilmekten kaçınmaları nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’ne geldikten sonra yasadışı bir şekilde yaşayan göçmenlere yardımcı olan United We Dream kuruluşuna 2,50,000 $ bağışlayacağını ekledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Joe Biden’ın Göçmenlik Çabalarını Destekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi: Dogecoin kripto para biriminin en son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör