Twitter, Abone Olursanız Tweet’leri Geri Almanıza İzin Verecek

blank
Twitter, Abone Olursanız Tweet'leri Geri Almanıza İzin Verecek

İçerik: Twitter, Abone Olursanız Tweet’leri Geri Almanıza İzin Verecek

Twitter’ın bir abonelik hizmetinin özellikleri üzerinde çalıştığına dair tekrar tekrar söylentiler aldık ve Cuma günü uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong, “tweet’i geri al” ın aralarında olacağını gösteren bir resim yayınladı. Wong’un ekran görüntüsünde görülen tek özellik bu.

Wong daha önce abonelerin tweetleri nasıl geri alacağını gösteren bir GIF yayınlamıştı. Araştırmacı ayrıca CNET’e gönderdiği bir mesajda, bu özelliğin şu anda tüm kullanıcılar için mevcut olan bir tweet’i silmekten farklı olduğunu, çünkü tweet’in geri alınmasının gönderilmesini tamamen durdurduğunu belirtti.

Geri al düğmesi, bir ilerleme çubuğu olarak ikiye katlanır ve size gönderilmeden önce ne kadar süreyle geri almanız gerektiğini gösterir, The Verge tarafından belirtildiği gibi.

Mikroblog platformu, aylık bir abonelik ücreti karşılığında bir içerik oluşturucuyu veya yayıncıyı takip etmenize ve özel içerik veya haber bültenleri almanıza olanak tanıyan Süper Takipler gibi özellikleri de değerlendiriyor. Bu ayın başlarında şirket, yatırımcılara, abonelik ürünlerini halka açık olarak test ettiğini göreceğimizi tweetledi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Abone Olursanız Tweet’leri Geri Almanıza İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör