Facebook ve Spotify, ‘Project Boombox’ta Birlikte Çalışacak

blank
Facebook ve Spotify, 'Project Boombox'ta Birlikte Çalışacak

İçerik: Facebook ve Spotify, ‘Project Boombox’ta Birlikte Çalışacak

Facebook ve Spotify, ‘Project Boombox’ta Birlikte Çalışacak. Facebook ve Spotify, insanların Facebook uygulamasını kullanırken müzik dinlemelerine olanak tanıyan yeni müzik özellikleri üzerinde bir araya gelecek. Mark Zuckerberg, Platformer haber bültenini yazan Casey Newton ile Discord üzerine yaptığı röportajda işbirliğinden bahsetti.

TechCrunch’a göre ekip, Facebook kullanıcılarının uygulamadan çıkmadan Spotify’dan müzik akışı yapmasına olanak tanıyan yeni bir uygulama içi ses oynatıcısı ile sonuçlanacak. CNBC’nin bildirdiğine göre, Facebook’ta dahili olarak buna “Boombox Projesi” deniyor. Haber, Pazartesi günü, Facebook uygulamasından podcast’lere göz atma ve podcast yayınlama yeteneği de dahil olmak üzere birçok yeni ses özelliğini duyuran Facebook’un büyük bir ses girişinin ortasında geliyor.

Recode, daha önce bildirilen podcast entegrasyonunun Spotify tarafından destekleneceğini bildirmişti. Yayın şirketine yakın bir kaynak yeni ses oynatıcının hem müziği hem de podcast’leri destekleyeceğini ve ücretli abonelerin yanı sıra ücretsiz kullanıcılar için de seçenekler olacağını söylüyor. Yeni oynatıcı, Facebook’un diğer ses özelliklerinden daha erken başlayabilir, ki bunlar hâlâ aylar sonra.

Bir Spotify sözcüsü yaptığı açıklamada, “Amacımız Spotify’ı platformlar ve cihazlar arasında her zaman her yerde yapmak – müzik ve podcast’leri daha fazla insana ulaştırmak – ve Facebook ile yeni entegrasyonumuz bu çabalarımızın bir başka adımı” dedi.

İki şirket geçmişte, özellikle Spotify’ın Facebook ve Instagram’daki Hikayeler’e entegrasyonuyla birlikte çalıştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Facebook ve Spotify, ‘Project Boombox’ta Birlikte Çalışacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı

Polaroid, En Küçük Analog Anlık Kamerasını Çıkardı. Polaroid, bugüne kadarki en küçük kamerasını ortaya çıkardı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör